Jump to content
Savininkas

morphix

Pagr.Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  33
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Statusas

Serverio savininkas

morphix paskutinį kartą laimėjo Lapkričio 7 2020

morphix turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

45 Tobula

5 sekėjų

Apie morphix

 • Gimtadienis Spalio 7

Paskutiniai profilyje apsilankė

539 profilio peržiūros
 1. Tai kaip ir nėra buginimas. Taisyklės nedraudžia būti AFK. Kiekvienas gali palikti kompiuterį ir stovėt ten kažkur. Jei elektros negaila, tegul. Serveris veikia visą laiką, galimybės vienodos visiems. Skundas atmestas.
 2. Esu sulaukęs jau keletos prašymų pakeisti forumo vardą (display name). Tad nusprendžiau šią galimybę suteikti ir patiems žaidėjams, kad nereikėtų prašyti administratorių. Nuo šiol galite pasikeisti forumo vardą 1 kartą per mėnesį (1 kartą per 30 dienų). Vardas keičiamas paskyros nustatymuose: https://diskusijos.tgplife.lt/settings/ Atnaujinimas nedidelis, bet manau bus naudingas. Gero žaidimo!
 3. Administracija pasitarusi dylerių direktoriumi išrinko @Micheal_Shadow. Tikimės, jog pareigos bus einamos sėkmingai bei sklandžiai. Sėkmės!
 4. Logotipo konkurso nugalėtoju buvo išrinktas @Malossi_Sibor ir jo logotipas: Su nugalėtoju bus susiekta asmeniškai ir įteiktas prizas.
 5. morphix

  Servo baidytojai.

  @Saint_Dzo pažiūrėk kas per netvarka, jei pagrįsti kaltinimai, duok sankcijų, gerbiam naujokus
 6. Paguodos prizo nebuvo numatyta, tad dabar konkurso sąlygų jau nekeisime. Tačiau rengdami kitą konkursą manau padarysim ir paguodos prizą ?
 7. Taigi, atėjo Balandžio 27 d., kai renkame nugalėtojus. Administracija pasitarusi ir savo akis išvarvinusi į visus variantus nusprendė, jog naujuoju FB coveriu tampa @Hansa_Lunatic mėlynas variantas. Sveikiname nugalėtoją, su juo bus susisiekta asmeniškai ir įteiktas prizas. Ačiū dalyvavusiems! P.S. Nepamirškite, jog vis dar vyksta logotipų piešimo konkursas iki Balandžio 29 d., tad dar galite sudalyvauti ten.
 8. DĖL DISKUSIJŲ FORUMO MODERATORIAUS Kadangi administracija iš pateiktų anketų neišsirinko pakankamai stipraus kandidato, šios pareigos yra suteikiamos @Lukas_Wudberis. Tai nereiškia, jog viskas taip ir liks amžinai, tai yra daugiau bandomasis laikotarpis pažiūrėti, kaip seksis. Jei šis asmuo neatitiks lūkesčių, vėl skelbsime atranką ir ieškosime kito žmogaus.
 9. Turėjau omenyje šitą foną (tą kalną), tas tekstas viskas ok su juo, pašalink tiesiog tą kalną, kad būtų transparent (permatomas) fonas ?
 10. Tavo darbai labiau tinka ant FB cover, nes logotipai turi būti skaidrūs, tai nebent nuimtum visur foną jei nori dalyvauti būtent logotipų kūrime.
 11. Sveiki visi, skelbiame konkursą! Konkurso tikslas: naujas TGPlife.lt logotipas Konkurso trukmė: 2 savaitės (nugalėtojas bus renkamas Balandžio 29 d.) Reikalavimai: Logotipas turi būti lengvai įskaitomas, be smulkių detalių ar elementų. Kad gražiai žiūrėtųsi tiek didele, tiek maža raiška. Logotipas turi būti su permatomu fonu (transparent) Paveikslėlio formatas: .jpg, .png. Būtų idealu jei pridėtumėt ir .psd variantą. Ką jūs už tai gausite? Žmogus, kurio logotipas bus išrinktas naujuoju TGP logotipu, gaus 200 kreditų ir 200k pinigų. Konkurso sąlygos: konkursas laikomas įvykusiu, jei dalyvaus bent 5 žmonės. Jei turite bet kokių klausimų, rašykite čia.
 12. morphix

  TGPlife.lt - LOGOTIPAS

  Norai buvo išgirsti, headerį padidinau ? Dabar reik paorganizuot logotipų konkursą, atsinaujinsim.
 13. morphix

  TGPlife.lt - LOGOTIPAS

  Kaip manot, verta padaryt konkursą dėl naujo logotipo? Vėlgi nugalėtojas gaus prizų, kaip priklauso. Jei yra noro, galiu paorganizuoti.
 14. Atėjo laikas atsinaujinti, tad po kolektyvinio darbo drauge su kitais savininkais (@Winston_Churchill ir @Kesa_Sport ), atnaujinome tinklapio dizainą. Šis atnaujinimas yra išbaigtesnis, nei prieš tai buvusios temos ir bent man asmeniškai daug gražiau ir skoningiau žiūrisi. Kas naujo? Kadangi šis dizainas yra gan lankstus, kiekvienas vartotojas asmeniškai gali pasikeisti: Puslapio spalvų gamą Header'io paveikslėlį Puslapio paveikslėlius iš apvalių į kvadratinius ir atvirkščiai Temą iš tamsios į šviesią Pastaroji funkcija yra gan svarbi, nes ne visų skoniai yra vienodi ir ne visiems tamsus dizainas patinka. Tad tie, kurie norite šviesaus vaizdo, TAI GALITE PASIKEISTI PATYS SU ŠIUO NUSTATYMU. Taip pat didelis ačiū skiriamas @Hansa_Lunatic už header'io nuotrauką ir dizainą ? Nuo šiol ši tema bus numatytoji ir pagrindinė, tačiau nepašalinsime ir senų temų, galbūt kažkam prie širdies kiti dizainai, juos vis dar galėsite naudoti. Gero naudojimo!
 15. Sveiki visi, skelbiame konkursą! Konkurso tikslas: naujas FB cover'io paveikslėlis Konkurso trukmė: 2 savaitės (coveris bus renkamas Balandžio 27 d.) Reikalavimai: Paveikslėlis turi būti 820x360 dydžio, arba šio dydžio daugiklis (tarkim 1640x720 (820x360 * 2) ir t.t.). Rekomenduojama didesnė raiška. Paveikslėlio formatas: .jpg, .png. Būtų idealu jei pridėtumėt ir .psd variantą. Tematika: turi atsispindėti TGPlife.lt serverio pavadinimas bei pagrindinės idėjos. Realiai atvira vieta jūsų fantazijai. Ką jūs už tai gausite? Žmogus, kurio darbas bus išrinktas naudotinu ant FB puslapio, gaus 200 kreditų bei 10k piniglėlių. Taip pat jūsų vardas puikuosis mūsų Facebook puslapyje kaip jūsų autorinis darbas. Jei turite bet kokių klausimų, rašykite čia. Papildoma sąlyga - konkursas laikomas įvykusiu, jei dalyvaus bent 5 žmonės. Esant mažiau dalyvių, darbas bus renkamas iš tiek, kiek yra variantų.
×
×
 • Create New...