Jump to content
Savininkas

morphix

Pagr.Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  33
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  2

Viskas, kas parašyta nario morphix

 1. Tai kaip ir nėra buginimas. Taisyklės nedraudžia būti AFK. Kiekvienas gali palikti kompiuterį ir stovėt ten kažkur. Jei elektros negaila, tegul. Serveris veikia visą laiką, galimybės vienodos visiems. Skundas atmestas.
 2. Esu sulaukęs jau keletos prašymų pakeisti forumo vardą (display name). Tad nusprendžiau šią galimybę suteikti ir patiems žaidėjams, kad nereikėtų prašyti administratorių. Nuo šiol galite pasikeisti forumo vardą 1 kartą per mėnesį (1 kartą per 30 dienų). Vardas keičiamas paskyros nustatymuose: https://diskusijos.tgplife.lt/settings/ Atnaujinimas nedidelis, bet manau bus naudingas. Gero žaidimo!
 3. Administracija pasitarusi dylerių direktoriumi išrinko @Micheal_Shadow. Tikimės, jog pareigos bus einamos sėkmingai bei sklandžiai. Sėkmės!
 4. Logotipo konkurso nugalėtoju buvo išrinktas @Malossi_Sibor ir jo logotipas: Su nugalėtoju bus susiekta asmeniškai ir įteiktas prizas.
 5. morphix

  Servo baidytojai.

  @Saint_Dzo pažiūrėk kas per netvarka, jei pagrįsti kaltinimai, duok sankcijų, gerbiam naujokus
 6. Paguodos prizo nebuvo numatyta, tad dabar konkurso sąlygų jau nekeisime. Tačiau rengdami kitą konkursą manau padarysim ir paguodos prizą ?
 7. Taigi, atėjo Balandžio 27 d., kai renkame nugalėtojus. Administracija pasitarusi ir savo akis išvarvinusi į visus variantus nusprendė, jog naujuoju FB coveriu tampa @Hansa_Lunatic mėlynas variantas. Sveikiname nugalėtoją, su juo bus susisiekta asmeniškai ir įteiktas prizas. Ačiū dalyvavusiems! P.S. Nepamirškite, jog vis dar vyksta logotipų piešimo konkursas iki Balandžio 29 d., tad dar galite sudalyvauti ten.
 8. DĖL DISKUSIJŲ FORUMO MODERATORIAUS Kadangi administracija iš pateiktų anketų neišsirinko pakankamai stipraus kandidato, šios pareigos yra suteikiamos @Lukas_Wudberis. Tai nereiškia, jog viskas taip ir liks amžinai, tai yra daugiau bandomasis laikotarpis pažiūrėti, kaip seksis. Jei šis asmuo neatitiks lūkesčių, vėl skelbsime atranką ir ieškosime kito žmogaus.
 9. Turėjau omenyje šitą foną (tą kalną), tas tekstas viskas ok su juo, pašalink tiesiog tą kalną, kad būtų transparent (permatomas) fonas ?
 10. Tavo darbai labiau tinka ant FB cover, nes logotipai turi būti skaidrūs, tai nebent nuimtum visur foną jei nori dalyvauti būtent logotipų kūrime.
 11. Sveiki visi, skelbiame konkursą! Konkurso tikslas: naujas TGPlife.lt logotipas Konkurso trukmė: 2 savaitės (nugalėtojas bus renkamas Balandžio 29 d.) Reikalavimai: Logotipas turi būti lengvai įskaitomas, be smulkių detalių ar elementų. Kad gražiai žiūrėtųsi tiek didele, tiek maža raiška. Logotipas turi būti su permatomu fonu (transparent) Paveikslėlio formatas: .jpg, .png. Būtų idealu jei pridėtumėt ir .psd variantą. Ką jūs už tai gausite? Žmogus, kurio logotipas bus išrinktas naujuoju TGP logotipu, gaus 200 kreditų ir 200k pinigų. Konkurso sąlygos: konkursas laikomas įvykusiu, jei dalyvaus bent 5 žmonės. Jei turite bet kokių klausimų, rašykite čia.
 12. morphix

  TGPlife.lt - LOGOTIPAS

  Norai buvo išgirsti, headerį padidinau ? Dabar reik paorganizuot logotipų konkursą, atsinaujinsim.
 13. morphix

  TGPlife.lt - LOGOTIPAS

  Kaip manot, verta padaryt konkursą dėl naujo logotipo? Vėlgi nugalėtojas gaus prizų, kaip priklauso. Jei yra noro, galiu paorganizuoti.
 14. Atėjo laikas atsinaujinti, tad po kolektyvinio darbo drauge su kitais savininkais (@Winston_Churchill ir @Kesa_Sport ), atnaujinome tinklapio dizainą. Šis atnaujinimas yra išbaigtesnis, nei prieš tai buvusios temos ir bent man asmeniškai daug gražiau ir skoningiau žiūrisi. Kas naujo? Kadangi šis dizainas yra gan lankstus, kiekvienas vartotojas asmeniškai gali pasikeisti: Puslapio spalvų gamą Header'io paveikslėlį Puslapio paveikslėlius iš apvalių į kvadratinius ir atvirkščiai Temą iš tamsios į šviesią Pastaroji funkcija yra gan svarbi, nes ne visų skoniai yra vienodi ir ne visiems tamsus dizainas patinka. Tad tie, kurie norite šviesaus vaizdo, TAI GALITE PASIKEISTI PATYS SU ŠIUO NUSTATYMU. Taip pat didelis ačiū skiriamas @Hansa_Lunatic už header'io nuotrauką ir dizainą ? Nuo šiol ši tema bus numatytoji ir pagrindinė, tačiau nepašalinsime ir senų temų, galbūt kažkam prie širdies kiti dizainai, juos vis dar galėsite naudoti. Gero naudojimo!
 15. Sveiki visi, skelbiame konkursą! Konkurso tikslas: naujas FB cover'io paveikslėlis Konkurso trukmė: 2 savaitės (coveris bus renkamas Balandžio 27 d.) Reikalavimai: Paveikslėlis turi būti 820x360 dydžio, arba šio dydžio daugiklis (tarkim 1640x720 (820x360 * 2) ir t.t.). Rekomenduojama didesnė raiška. Paveikslėlio formatas: .jpg, .png. Būtų idealu jei pridėtumėt ir .psd variantą. Tematika: turi atsispindėti TGPlife.lt serverio pavadinimas bei pagrindinės idėjos. Realiai atvira vieta jūsų fantazijai. Ką jūs už tai gausite? Žmogus, kurio darbas bus išrinktas naudotinu ant FB puslapio, gaus 200 kreditų bei 10k piniglėlių. Taip pat jūsų vardas puikuosis mūsų Facebook puslapyje kaip jūsų autorinis darbas. Jei turite bet kokių klausimų, rašykite čia. Papildoma sąlyga - konkursas laikomas įvykusiu, jei dalyvaus bent 5 žmonės. Esant mažiau dalyvių, darbas bus renkamas iš tiek, kiek yra variantų.
 16. Geros instrukcijos, pats ilgokai mintį audžiau parašyt, bet niekaip neprisiruošiau. Būna bado akis žiūrėt į screenshot'us kur pilna tų hieroglifų. Šaunuolis ?
 17. Kadangi unban'ai nėra kreditai, o tai yra atskira atsiblokavimo paslauga, jų kainos mokant tiek kortele, tiek SMS paliktos tokios pačios. Lygios teisės visiems.
 18. Kad ir kaip iš pradžių nenorėjau SMS sistemos, visgi nusprendžiau ją padaryti dėl jūsų. Sulaukdavau nemažai užklausimų dėl atsiskaitymų SMS žinute, tad atsižvelgęs į juos visus, paleidau ir SMS mokėjimus. Jei kas pirksite, būtinai sužiūrėkit, ar viskas prisideda teisingai, ar nėra kokių bug'ų, kadangi rašau kodą pats, jų gali pasitaikyt. Tikiuosi šis atnaujinimas palengvins daugeliui žmonių gyvenimus. Dėl kainos, kaip ir patys suprantat, mokant SMS jos yra didesnės dėl operatorių mokesčių. Gero naudojimo!
 19. morphix

  Paslaugų sistema - LIVE!

  Padarius poll Discorde ir atsižvelgiant į narių pageidavimus, padaryta nauja kainodara. 200 kreditų - 6 € 150 kreditų - 4.5 € 100 kreditų - 3 € 60 kreditų - 2 € 50 kreditų - 1.5 € 10 kreditų - 0.5 € Vėlgi kaip ir minėjau, tai nėra būtina prekė žaidimui serveryje, įvardinčiau čia kaip prabangos prekę, todėl ir kainos turi būt nors kažkiek išlaikomos.
 20. morphix

  Paslaugų sistema - LIVE!

  Viskas gerai, ačiū už pastabas, čia yra community projektas, be jūsų nėra mūsų. Kokia jūsų nuomonė turėtų būti kainodara, kad jums tiktų ir patiktų? Parašykit kreditų kiekius ir kainas, kurios būtų įkandamos daugeliui. Žinoma, reikia nepamiršti ir to faktoriaus, kad paslaugos turi kažkiek ir diferencijuot žaidėjus, t.y. jei bus labai pigu ir visi su admin vaikščios, tai vėlgi nelabai gerai. Reikia, kad būtų įmanoma nusipirkti, tačiau ne tokia kaina, kad visi į tam tikrą statusą serveryje žiūrėtų kaip į šiukšlę. Lauksiu pasiūlymų!
 21. morphix

  Paslaugų sistema - LIVE!

  Žinoma eina, Paysera duoda galimybę mokėti kuo tik nori: BankLink paslauga, paprastu banko pavedimu, kortele, Maxima kasose, Perlo terminaluose ir pan.
 22. Taigi po nemažai darbo, kontaktavimų su Paysera, galiu pranešti, jog paslaugų sistema atidaryta! https://www.tgplife.lt/paslaugos/ Dabar galėsite pirkti kreditus, unban paslaugas ir pan., visais patogiais būdais kuriuos siūlo Paysera. Ilgai mastėm dėl SMS mokėjimų ir galiausiai nedarėm jų integracijos, kadangi būkim biedni bet teisingi - jie yra apiplėšimas vidury dienos. Mokant SMS pardavėjui lieka tik apie ~35% (jūs sumokat 10 €, mum lieka apie 3.5 €) nuo pradinės sumos, kas yra kosmosas ir monopolija, tai vien nenorint remt šitos monopolijos (nes šitas paslaugas teikia tik Paysera), SMS mokėjimų atsisakėm. Jei rasit bug'ų ar kažkas nebus pridėta žaidime teisingai, praneškit, žiūrėsim, tvarkysim. Gero naudojimo!
 23. Gerai, duodam šitą rolę tau, bandomasis laikotarpis 2 savaitės. Jei gerai seksis, vėliau ir paliksim. Nuo šiol @Lukas_Tgp - DC moderatorius. Visais DC klausimais ir pasiūlymais kreipkitės pas jį.
 24. Turi patirties su DC? Moki gal ten minimaliai bot'us pakurt ar pan? Jei taip - darbas tavo ?
 25. Tema kalba pati už save. Mačiau žmonėms trūksta kanalų, norisi daugiau ir atskirų ar pan. Parašykit čia savo pasiūlymus/pageidavimus ko norit, ko reikia, pamąstysim kartu ir padarysim ?
×
×
 • Create New...