Jump to content

Rytis_Awesome

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  133
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3

Rytis_Awesome paskutinį kartą laimėjo Gegužės 2 2020

Rytis_Awesome turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

108 Ekspertas

7 sekėjų

Apie Rytis_Awesome

Paskutiniai profilyje apsilankė

623 profilio peržiūros
 1. Rytis_Awesome

  Emigruoju Tony_White

  Atmesta. Kai darote nuotrauka paspauskite enter, kad chate rodytų jūsų žinutę. Emigruoju į TGPLIFE.LT serverį su mūsų serverio vardas_pavarde Pavivzdys (Aš Rock_Zapaski emigruoju į TGPLIFE.LT projektą!)
 2. Atmesta. Kai darote nuotrauka paspauskite enter, kad chate rodytų jūsų žinutę. Emigruoju į TGPLIFE.LT serverį su mūsų serverio vardas_pavarde Pavivzdys (Aš Rock_Zapaski emigruoju į TGPLIFE.LT projektą!)
 3. Tarpusavio susitarimo susitarimu forelli vadą gauna Don_Eivydelio, o sindacco gaujos vadą gauna Toilet_Paper
 4. Sveiki, iš pildžiusių galėčiau išrinkti 3 stipriausius kandidatus. Nicholas_Luciano, Toilet_Paper, Don_Eivydelio. Bet Nicholui pritrūko aktyvumo. Lieka du kandidatai, tarpusavio susitarimo susitarimu forelli vadą gauna Don_Eivydelio, o sindacco gaujos vadą gauna Toilet_Paper
 5. Naujasis direktorius James_Colazo
 6. Naujasis direktorius - Step_Back
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Rytis 2. Žaidėja kurį užblokavote Vardas_Pavardė:Black_Casanova 4. Užblokavimo priežastis:aim, paziurekit video galą, kai saude į vieną ir aimas iškart targino kitą. 5. Jūsų įrodymai:
 8. Rytis_Awesome

  Emigruoju Lucy_Jack

  Atmesta. Turite prisijungti į serverį iš kurio emigruojate ir parašyti Emigruoju į TGPLIFE.LT serverį su mūsų serverio vardas_pavarde Pavivzdys (Aš Rock_Zapaski emigruoju į TGPLIFE.LT projektą!
 9. Sveiki visi. Kadangi Step_Back paliko direktoriaus pareigas, esu priverstas rinkti naujajį, ačiū tau už pastangas, bei įdėta darbą. Tikrai matėsi, jog žmogus stengiasi dėl darbo gerovės. Informacija pildantiems Kol vyks atranka bus stebimas kandidatų aktyvumas, bendravimas su kitais projekto žaidėjais. Pildantys asmenys gali susisiekti su manimi asmeniškai, jog priimčiau į darbą. Atranka trukmė nenumatoma. Atranka gali trukti ilgiau jeigu nebus rastas tinkamas kandidatas. Jeigu iškyla neaiškumų kreiptis į mane. Bus atkreipiamas dėmesis į pildančio asmens gramatines klaidas, tad stenkitės padaryti klaidų kuo mažiau. Mažas kiekis gramatinių klaidų - tai tik pliusas jums! Jeigu bus dviejų kandidatų lygiavertės anketos, vyks antras etapas. Antras etapas gali vykti discord programėlėje arba bus paprašyta pravesti praktiką. Taisyklės, kurių privalo laikytis kandidatai Anketoje būtina laikyti visų nustatytų serverio bei forumo taisyklių (NUORODA) Asmenys, kurie pildys anketą juoko forma bus įtraukiami į direktorių juodajį sąrašą. Šrifto bei raidžių dydžio nekeisti. Anketų kopijavimas baudžiamas įtraukimu į direktorių juodajį sąrašą. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Trumpas prisistatymas: Jūsų discord kontaktai: Jūsų /info ir /xp lentelių nuotraukos: Koks jūsų aktyvumas serveryje/forume?(Minutėmis): Ko trūko ankstesniam direktoriui ?: Kokias naujas idėjas žadate įgyvendinti tapęs direktoriumi?: Kodėl būtent taksi direktorius ?(Argumentuokite): Ar žadate daryti veiklas darbuotojams?[Plačiau]: Trumpas motyvacinis laiškas (nebūtina):
 10. Sveiki visi. Kadangi Toilet_Paper atsisakė direktoriaus posto renku naujajį. Ačiū jam už įdėtą darbą ir pastangas. ? Informacija pildantiems Kol vyks atranka bus stebimas kandidatų aktyvumas, bendravimas su kitais projekto žaidėjais. Pildantys asmenys gali susisiekti su manimi asmeniškai, jog priimčiau į darbą. Atranka trukmė nenumatoma Atranka gali trukti ilgiau jeigu nebus rastas tinkamas kandidatas. Jeigu iškyla neaiškumų kreiptis į mane. Bus atkreipiamas dėmesis į pildančio asmens gramatines klaidas, tad stenkitės padaryti klaidų kuo mažiau. Mažas kiekis gramatinių klaidų - tai tik pliusas jums! Jeigu bus dviejų kandidatų lygiavertės anketos, vyks antras etapas. Antras etapas gali vykti discord programėlėje arba bus paprašyta pravesti praktiką. Taisyklės, kurių privalo laikytis kandidatai Anketoje būtina laikyti visų nustatytų serverio bei forumo taisyklių (NUORODA) Asmenys, kurie pildys anketą juoko forma bus įtraukiami į direktorių juodajį sąrašą. Šrifto bei raidžių dydžio nekeisti. Anketų kopijavimas baudžiamas įtraukimu į direktorių juodajį sąrašą. Anketa Jūsų Vardas_Pavardė: Jūsų discord kontaktai: Jūsų /info ir /xp lentelių nuotraukos: Koks jūsų aktyvumas serveryje/forume?(Minutėmis): Kaip manote, koks turi būti geras direktorius?: Kokias naujas idėjas žadate įgyvendinti tapęs direktoriumi?: Kodėl būtent medikų direktorius ?(Argumentuokite): Ar turite patirties direktoriaus pareigose?: Ar žadate daryti veiklas darbuotojams?Jeigu taip papasakokite: Trumpas motyvacinis laiškas (nebūtina):
 11. Naujasis direktorius - Jimmy_Luciano.
×
×
 • Create New...