Jump to content

Javan_Niller

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  21
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

4 Neutrali

Apie Javan_Niller

Paskutiniai profilyje apsilankė

183 profilio peržiūros
 1. Javan_Niller

  Cyteris Jeff_L

  Sorriukas, kad isikisu. Panėrus po vandenių ir išnėrus atsirandi susibugines, čia senas bugas ?.
 2. Man juokinga kai Nicholas parašo neina apeiti sampcac,nors poto rašo cytini su sampcac.
 3. Man tiesiog juokinga kai ateina geresnis pažaisti ir banina iš oro. Nu wtf taigi čia sampas ko jus dėl žaidimo tiek prakaito liejat. P.S. Vadinas nebuvai ?
 4. Čyteriūga sako, iš Lucciano žodžius išgirdau neina apeiti sampcac ir t.t. Poto sako ant sampcac loši, bet su aimu. Tai tegul isiplauna galva grybas.
 5. Kam man prisipažinti jei nečytinau? :DDDDDD. Tu išeik į lauka žmogau iš tavęs taspats Suarezas žvengė, kad klounas esi :DDDDDDD. Dar sakyk, kad nežinai Lucio tai nu jau koma. Tau tik į klounu lyga bernuzeli eiti.
 6. Nieko aš neįrodysiu, nes nematau prasmės. 1 dalykas kaip Luccianas ponas sakė neužbaninom, nes serve nesirodė :DDDDD. Tam serve tikrai buvau. Antras dalykas tai nors ir norėčiau įrodyti tai įrodyčiau, nes įrodymai seni pačio Ryčio, nes galioja 24h :DDDDDDD. O trečias dalykas, net nežadu pildyti unbanu ar dar kažkokiu pievų, nes čia šito servo dmeriai nemoka pralaimėti ?. Gl sėkmes jums čia žaisti kai toks dmeris yra Luccianas :DDD
 7. Javan_Niller

  Bugas su zona

  Isejot is zonos,nes 0 esat.
 8. Laba dq truka tb skina,bet radau pats.
 9. Prieš pasikvieti savo korišus ir done.
 10. Javan_Niller

  Eawk judesį :P

  Gal galite numesti skinus? ?
 11. Jūsų vardas pavardė : Javan_Niller Administratoriaus Vardas_Pavardė : @Nicholas_Lucciano Pažeidimo aprašymas : Ką zn piso free banana už cytus. Irodymai (Jaigu būtina)(Foto/Video) : Vakare imesiu ss,bet gal matot. 23 dieną gautas banas.
 12. Javan_Niller

  Čiulpk dešra.avi [VFX]

  Neik mėsa yra už kampo tik ir moka kmr.
 13. Lyg aš prakaituoju kaip jus keliat jobanus čyterius, dėl to žaidimo. Mirštat ir verkiat,kad jums visi aimai. Nueikit į lauką galvas pravedinti velniai.
 14. Tu išvis pridaryk morda su savo pamoinu smooth aimu. Velnias žiek,kad serve neprigultum.
×
×
 • Create New...