Jump to content

Aurimas_Mint

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  24
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

6 Neutrali

Apie Aurimas_Mint

Paskutiniai profilyje apsilankė

266 profilio peržiūros
 1. Aurimas_Mint

  TGP 1.0.66

  Pagaliau, vėl darbai pradėjo judėti
 2. Idėjos tikrai neblogos, ir dar kažkiek jas patobulinus tikrai gautus super. Dėl lavonų tikrai nebloga idėja, manau turėtų surišti šią idėją kartu su policijos dapartamentu, ir jie gautų iškvietimą, ale atvažiuotų tada jus iškviestu. Aš už.
 3. Tam yra direktorius, kuris neleistų piknaudžiaut tuom, dėtų įspėjimus ir viskas ?
 4. Kad šitą dalyką to easy įdėti į serverį.. ? Jei nėra, tai tikrai būtinai reikia įdėti!
 5. Aurimas_Mint

  TGP 1.0.62

  Puikus atnaujinimas!
 6. Aurimas_Mint

  Naujas forumo dizainas

  Puikus sprendimas, aišku reikia įdėti darbo, bet su laiku manau viską padarysit ?
 7. Nemanau, kad reikia, jog būtų į /info tai rašoma. Nebent tik pačiam žaidėjui, bet kitiems nerodytų. Nes per daug informacijos nereikalingos prikišt irgi neverta.
 8. Aurimas_Mint

  Šv. Velykos | 2020!

  Puiku, jog įvyks tiek daug veiklos.
 9. Aurimas_Mint

  TGP 1.0.61 Velykos!

  Šaunūs atnaujinimai. p.s. visiems linksmų švenčių!
 10. Aurimas_Mint

  [SF] Vairavimo mokykla

  Eimančioks? ? Sveikas, tada turėtum prisimint Aurimą nuo Kęsto projektų.. ?
 11. Aurimas_Mint

  [SF] Vairavimo mokykla

  Tikrai gražus darbas, manau būtų serveriui gerai, bet, kad būtų REGITRA. O vairavimo mokyklą palikti įprastoje vietoje. ?
 12. Tai jei žmogus bus ilgą laiką atsijungęs, jis negaus verslo uždarbio. O bot'as bus tam, kad sustatytų viską ant 0, tiesiog būtų, jog kurą piltis galėtum. Bet verslui neis uždirbt, jei ilgą laiką neprisijungs savininkas verslo, serveris padarytų aukcioną arba kažkas iš pagr. administratorių.
 13. Šio serverio verslų sistemos pilnai nežinau. Tad gali būt, kaip tu sakai. Jimmy, tam būtų daugiau nemokamų administratorių, kurie būtų vieni atsakingi tik už pagalbą naujokams, kiti už čyterius, treti už event'us. Visad viską galima išskirstyti. Jei verslo savininkas dings, tiesiog serverio bot'as aprūpins ant 0 pelno visą verslą, bet degalų eis piltis.
 14. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Aurimas_Mint 2. Kokiai sistemai skirta idėja ( nebūtina jeigu tai nesusija ): Serverio ekonomika, administratorių komandos. 3. Jūsų pasiūlymas/idėja: Pradėsiu nuo, to, jog manau reiktų pertvarkyti serverio ekonomiką, jinai nėra faktas sugadinta, bet manau būtų žymiai įdomiau, jei tuos visus pinigus būtų sunkiau gauti, ar uždirbti, tai tiesiog sumažinti atlyginimus, verslai gautų ne į minutę, o į valandą. Galima būtų pakeisti, jog verslą turėtum prižiūrėti, tai yra, jog padaryti tam tikras statistikas (tarkim; degalinės verslas, gauna iš kažkur kūrą, ir keistūsi, ne tik degalų kainos, bet ir verslo savininkui keistusi tiekėjų kainos, dar gali būti, jog pirkti kūrą reiktų iš verslo uždarbio. Žodžiu susunkinti, jog ne tik, kad turiu pinigų, nusiperku pinigai eina, nebeturiu ką veikt, einu šaudyt naujokų. (Čia tik pavizdys.) Išimti administratoriams /get, /to komandas. Palikti, tik tiems kurie yra paskirti į nemokamus serverio administratorius. Nes perkamam administratoriui manau visiškai nėra tolko tokią komandą turėti. Arba iš viso panaikinti admin pirkimą, sugalvoti su VIP, paketai ir kt. 4. Išsamus aprašymas: Viršuje aprašiau.
×
×
 • Create New...