Jump to content

Kinas_Soprano

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  14
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

1 Neutrali

Apie Kinas_Soprano

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Ir Jau ne pirmas kartas. Nors ir papeikimus rašai įspėjimo negauna ir toliau HotRing'as už darbinę.
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kinas_Soprano 2. Kas tai per klaida: Jeigu tave seka negali atšaukti krovinio 3. Išsamesnis klaidos aprašymas: Jeigu tave seka, nors ir policija kitam mieste tu negali atšaukti krovinio, ne esme, kad jie pastoviai tave seka. Manau jeigu fūra sunaikinta, butu galima atsaukt krovini, ir pasikrauti kita krovini jau.Taip, pat nors tu jau ir kaleime, tu negali atšaukti krovinio.... 4. Vaizdinė medžiaga:
 3. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kinas_Soprano 2. Kas tai per klaida: Neleidžia įeiti į namą. 3. Išsamesnis klaidos aprašymas: Nusipirkus namą, rašo kad spausti enter norint įeiti, bet kiek spaudi enter ar f niekas nevyksta. 4. Vaizdinė medžiaga:
 4. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kinas_Soprano 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė: Naujas Anti-Cheat 3. Užblokavimo priežastis: Cytinimas 4. Užblokavimo aplinkybės: Po naujo atnaujinimo pastoviai gaudavau kick už tipo cheat'inima kol galiausiai sugalvojo ban'a duot nauja sistema 5. Įrodymai: https://imgur.com/a/PtG8qS3
 5. Kinas_Soprano

  TGP 1.0.64

  Tikrai kieta anticheat jau ir bana gavau nzn uz ka https://imgur.com/a/qJnS5Ft
 6. Kinas_Soprano

  TGP 1.0.64

  Viskas Cool, tik anticheat bugovas Išėjau iš kazino ir kick už cheat. https://imgur.com/a/PtG8qS3
 7. Vardas_Pavardė: Kinas_Soprano Į kelintą rangą norite pasikelti: iš 1 į 2 Įrodymai: https://imgur.com/a/Y3wi1jj https://imgur.com/a/EWnT4tG Komentaras (nebūtina): Nebuvau
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Kinas_Soprano 2. Kas tai per klaida: Teksto sumo bugas. 3. Išsamesnis klaidos aprašymas: Rašoma bloga suma kuria gaunama už krovinį Nu gerai gerai bloga suma duoda už krovinį. 4. Vaizdinė medžiaga:
×
×
 • Create New...