Jump to content

Rolka'Mazafaka

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  26
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Rolka'Mazafaka paskutinį kartą laimėjo Gegužės 19 2020

Rolka'Mazafaka turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

15 Gera

Apie Rolka'Mazafaka

 • Gimtadienis 03/10/1999

Paskutiniai profilyje apsilankė

311 profilio peržiūros
 1. Visada gali parašyti man ar kitam direktoriui asmenine žinute ir paprašyti būti įdarbintas, kaip minėjo Eivaldas šiuo metu serveryje kritęs žmonių aktyvumas, taigi ir direktoriai neprisijungia. Sėkmės žaidime)
 2. Priimtas, susisiek žaidime arba parašyk man į forumą privačiai kada būsi prisijungęs. ?
 3. Sveikas darbuotojau, visokeriopos sėkmės kad ir ką ten uk`uose beveiktum ?
 4. Jūsų Vardas_Pavardė: Rolka_Mazafaka Peikiamo darbuotojo V_P: Ernestas_Sereika(Mūsų serverio didvyris) Įrodymai [Būtini]: https://imgur.com/a/g5C43Ih Už ką peikiate policijos darbuotoją?: Surakino /edm evento, ko pasekoje atsidūriau jaile ?
 5. Pritariu šiai įdėjai, mirus per grobimą atsirandi kartu su mirusiais policininkais ligoninėje, iš tų nervų jie naudojasi admin/vip komandomis gaudamai ginklus ir pradeda lesti ligoninėje... Kesa siūlai rašyti papeikimus darbuotojams? Nemanau ar liks policininkų serveryje jei direktorius reaguos į tuos papeikimus atsakingai.
 6. Sveikas, jau kažkiek esam pažystami, malonu ir sėkmės tau ??
 7. Dabartiniu metu esu užsiėmęs, priimsiu kai tik prisijungsiu. Jeigu primiršiu susisiek su manim /sms žinute serveryje.
 8. Jaučiamės saugus bendradarbiaudami su Forelli, ačiū jums. ??
 9. Čia talpinsime nuotraukas susijusias su mūsų veikla. ? Temoje nuotraukomis gali dalintis visi, kai tai nors kažkiek yra susiję su taxi.
 10. Šioje skiltyje jūs galėsite atsistadydinti iš Taxi firmos, jei esate pradirbęs 7+ dienų, antraip jums teks susimokėti 25k serverio pinigų išmoką. Anketa norint atsistadydint: Jūsų V_P: Priežastis kodėl išeinate?(Minumum vienas ryšlus sakinys) : Kiek dienų pradirbote:
 11. Šioje skiltyje galite peikti/girti mūsų firmos darbuotoją. Pagyrimo anketa: Jūsų V_P: Darbuotojo V_P kurį giriate: Įrodymai(nebūtina): Už ką giriate darbuotoją? : Papeikimo anketa: Jūsų V_P: Darbuotojo kurį peikiate V_P: Įrodymai(būtina): Už ką peikiate darbuotoją? :
 12. Priimtas. ? Sėkmės darbuojantis.
 13. Reikėjo tiesiog nukopijuoti anketą ir užpildyti, bet okey. Lauk, susisieksiu žaidime.
×
×
 • Create New...