Jump to content

Eivaldas_Winston

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  48
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Eivaldas_Winston paskutinį kartą laimėjo Gegužės 9 2020

Eivaldas_Winston turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

45 Tobula

1 sekėjas

Apie Eivaldas_Winston

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Šiuo metų žaidėju serveryje nėra tai ir nėra tikslo direktoriam prisijungti, luktelk biškuti tuoj ta vasara baigsis tikrai bus online ir bus tu direktoriu.
 2. Sutinku pats perėjau prie modlouderio nesuprantu dbr nah aš šita tema dariau ;DD
 3. Naktinis pasivažinėjimas su Forelli gauja ir Dyleriais.??? Ačiū @Gendalf_Mancila @Step'Back @Martis_Papartis @Savas_Vaikis už dalyvavimą.
 4. Čia skonio reikalas kai kur geriau ten siust kai kur ten
 5. Numesk į pm koki virusiuka pasigavai. Siunčiu iš ten jau kiek laiko nei virusu nei nieko. Kompas saldžiai dirba.
 6. Štai ir pirmos dylerių firmos nuotraukos. ??? Ačiū @Sarah_Anderson ir @Vykintas už fotosesija.
 7. Taigi sveiki visi šiandien parodysiu kaip lengviausiai ir be jokiu programėlių atsisiųsti modus. 1.Einame į gtaall.com. 2.Surandate koki moda norite atsisiųsti. 3.Suradę moda einame į apačia ir randate tokį mygtuką kuriame parašyta "Download" Paspaudžiame ant jo. 4.Jums atsidarys kitas tinklapis kuriame palaukiate 30 sekundžių ir spaudžiate "Click here to start the download" 5.Jums pradės siusti failą kai baigsis siųstis paspaudžiame ant to failo. 6.Jums atidarys tokia lentelė, surandame ši failą 7.Paspaudžiame ant jo ir jums atsidaro tokia lentelė kuriame reikia surasti kur yra jūsų GTA san papkė ir paspausti install. 8.Viskas jums daugiau nieko nereikia daryti modas jau būs įrašytas.
 8. Sveikas malonu sėkmės gyvenime bei žaidime.
 9. Prieš. Manau tai tikrai nereikalinga.
 10. Šioje temoje jūs galėsite užpildyti nuolatinė anketa į dylerių firma. Jums reikės užpildyti tinkamai anketa. Jūsų V_P: Įkelti /info ir /xp lentelės nuotraukas: Jūsų vairavimo įgūdžiai 1/10: Jūsų šaudymo įgūdžiai 1/10: Koks jūsų aktyvumas per dieną(minutėmis): Ar prižadate išdirbti 7-dienas?: Reikalavimai: Reikia turėti B kategorijos teisės Turėti 10.000 tūkstančių patirties tašku Turėti ginklų licencija
 11. Šioje temoje talpinsime mūsų dylerių firmos veiklas ??
 12. Šioje temoje būs įrašyti tie žaidėjai kurie paaukojo ir palaikė dylerių firma. 1.Scot_Wandet - 20.000eur Ačiū jam. 2.Vykintas_Siman - 70.000eur Ačiū jam. 3.Martis_Papartis - 60.000eur Ačiū jam. 4.Savas_Vaikis - 25.864eur Ačiū jam. 5.Pablo_Bandit - 20.000eur Ačiū jam. 6.Aurimas_Pablo - 200.000eur Ačiū jam.
×
×
 • Create New...