Jump to content

Rokas_Vracislovas

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  40
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

Reputacija

9 Neutrali

1 sekėjas

Apie Rokas_Vracislovas

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Kainos unban viendos tai sms brangiau turetu būt arba banku pigiau
 2. Nu kiek žinau tave tai esi narų, naras pro versija tai gali būt sunkoka nuvers bet viskas yra įmanoma nes sugebėt prinardyt kad gautum vyr admin tai nežinau kaip čia reik sugebėt nu turbūt igimta čia yra, po to nardymai serverio žaidėjams pvz gali užmesti rep ant tos anketos nes man tai labai svarbu. Čia gali nesinervuot nes kiekvienas šiame projekte esantis žaidėjas tai patvirtins.
 3. Rašom nes norim nuverst. Padavei eurus po kiek laiko?
 4. Jūsų vardas pavardė :Rokas_Vracislovas Administratoriaus Vardas_Pavardė :Jeff_Roman Pažeidimo aprašymas :čia kur buvo papeikimas parašytas dėl dm kad apgavo ir paskui idėjo jeffas įrodymus be laikrodžio ir timestamp. Kažkas dar paklause o kodėl be laikrodžio jeff atsake kad visada lošia be laikrodžio ir timestamp tai krč gali man smegenų nebepūdrinti pats kibai sumetęs įrodymus kad įprastai žaisdamas naudoji laikrodį. Kai įdėjai įrodymus kad atseit laiku padavei šaibas tada išjungiai laikrodi ir vsio? Tipo viskas sąžininga jei nebūtų ppk parašes butum neatidaves šaibų. Va čia įrodymai paimti iš Turbo kur gavo mute nuo jeffo o jis įkėlė įrodymus ten ir matos kad viskas tvarkingai su laikrodžiais yra. Apakritai pasižiūrėkit daugiau dariaus nuotraukų matos visur laikrodukas įjungtas. Irodymai (Jaigu būtina)(Foto/Video) : https://m.imgur.com/l5aSxSr https://m.imgur.com/zNRdZyD
 5. Kas kaltas kad šiki puse dienos.
 6. Rokas_Vracislovas

  Story time

  Tau turėjo būti nelabai smagūs laikai kai visi dūhindavo.
 7. Totalus invalidas buvai prieš 6 metus ir likai toks pat.
 8. Tai nafik tu mane pzu darai naudoji admin komandas kad mane pagaut būtų lengviau. Yra komanda /sekti tai ja ir naudok o ne pzu cia.
 9. Jūsų vardas pavardė :Rokas_Vracislovas Administratoriaus Vardas_Pavardė :Jeff_Roman Pažeidimo aprašymas :Surakino per /pzu komanda. Irodymai (Jaigu būtina)(Foto/Video) : https://www.part.lt/perziura/ee9f432073a556365228e7338d0302de811.jpg https://www.part.lt/perziura/a4b87d7597554a32751353a4e353028a703.jpg
 10. Rokas_Vracislovas

  TGP 1.0.60

  Geri atnaujinimai. Kiek atsimenu senam TGP būdavo pasagos kur reikėdavo ieškot, būdavo užuomina ir reikėdavo ją surasti. Už tai būtų galima gaut eur ir xp. Atsirastų dar daugiau veiklos serveryje.
 11. Rokas_Vracislovas

  Bugai :D

  Tai jeigu esi vandeny panėres ir atsijungi taip ir gaunas ? kad gali vaikščioti po vandeniu.
×
×
 • Create New...