Jump to content

Nicholas_Lucciano

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  215
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  6

Nicholas_Lucciano paskutinį kartą laimėjo Rugsėjo 6 2020

Nicholas_Lucciano turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

182 Ekspertas

2 sekėjų

Apie Nicholas_Lucciano

Paskutiniai profilyje apsilankė

1156 profilio peržiūros
 1. įrodymų pateikimas , atsiprašau už vėlavimą techininės problemos su ssd. banas už aimbotą video viskas parodytą ?
 2. OOOO vitoldėlis ? sveikas gero žaidimo
 3. įrodymus įkelsiu artimiausiu metu.
 4. Reklama kito projekto buvo taip kad vaikine eik pas rida ir zaisk ?
 5. Pradžia pažiūrėk neįmanoma taip su infernusus užsinešt protinguolis būsi ? ?
 6. Nebūsite atblokuotas. Reikės įrodymų pateiksiu daugiau ?
 7. ,,Nariam" ? noriu paklaust kiek pas zapaskį gylio kapitone, vpš tavo nuomonė niekam neįdomi sakiai kad leavini tai leavink , serverio šiukšlių kaip sakant nereikia ?
 8. Jei leavinai , tai leavink ? , neįdomus esi jau.
 9. ? įdomu kas toks būsi , jog skundžiasi , akivaizdžiai matosi ? misinai dėl to jog f12 aimas arba smooth neužlockino su mp5 neina per 1-2 sec nuo tredždalio šarvų nuimt beveik visas hp ? proto bokštas gali ir dp pažiūrėt šita video patvirtins , matos kaip užbėgu už tavęs pirma kart kaip nušoviai iškart pastebėjau jog nešvariai žaidi, o misinai nes užbėgu už tavęs tik ant priekio atsistojau viska suleidai ? , nebeatmazink ir lauk sprendimo ? @Saint_Dzo atkreipk į sulėtinta vietą ir tada kaip jis man vėl viską suleidžia. Yra dar prieinamesnis variantas , video iš savo perspektyvos įkelk ?
 10. Galimai smooth arba silent aimbotas ,akivazdu jog žaidėjas žaidžia nešvariai , nes bėgi visos kulkos į žmogų , padariau sulėtinta vieta manau nieko aiškint nereikia , ir šiaip per edm tavim skundėsi pora žaidėjų ,tad nečytink daviau tik vardo baną ?
 11. "Sodink į dviratį,, buvo sarkazmas paskui parašiau ragai bus labai įsižeidiai kad gavai kill komandą , neturiu laiko žaistis ir bereikšmingai free postinti ir galim dar prikelt nuotraukų kaip gaujų zonoj rakini ? turi info lentele kad ne gaujoj esu vzj vzj kas per jaunimas šiais laikais.Gal būt būtum kietas ? ir būtum sugebėjas atbugint accounta kuris susibugino kai viso vaizdo nerodė ? Protinguolis būsi , nasą dirbęs matomai.
 12. Pirmas dalykas , įsodinimas į ne darbini transporta draudžiamas , antra subuginai žmogeliuka ir nerodė visiškai jo , eik toliau margučius piešt , o ne papeikimus rašyk aš pasakiau draugiškai nesupratai. Ėmiausi veiksmų.
×
×
 • Create New...