Jump to content

Jeff_Roman

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  308
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9

Jeff_Roman paskutinį kartą laimėjo Gegužės 13 2020

Jeff_Roman turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

157 Ekspertas

2 sekėjų

Apie Jeff_Roman

 • Gimtadienis 07/23/1999

Paskutiniai profilyje apsilankė

1467 profilio peržiūros
 1. Jeff_Roman

  Zdarovenko

  Na seni tu patikėk zjbs gyvenu, o, kaip pats :D?
 2. Jeff_Roman

  TGP 1.0.66

  Smagu matyti, kad darbai vėl pajudėjo, taip ir toliau ?
 3. Ei neraganėk tu, parašiau, kad mentai šaudo tu dėjai /kick nors turėjai pažiūrėti, kas taip elgiasi, na blogiausiai mute, juodas SULTAN prie vm, ir prie HP taigi neatmazink ?
 4. Jūsų vardas pavardė : Jeff_R Administratoriaus Vardas_Pavardė : Savas_Vaikis. Pažeidimo aprašymas : /KICK todėl, kad parašiau į admin mentai šaudo, nors jisai ten buvo, nors suprantu į admin gal būt nereikia rašyti, bet už tai mute turėjo dėti o ne kick, čia jau vienas dalykas, o antrasis dalykas, dirbdamas TSSG šaudo su darbiniu skin, ir dar su admin ginklais. Irodymai (Jaigu būtina)(Foto/Video) : https://imgur.com/a/Ib5Wu6P
 5. ŠABLONAS ____________________________________________________________________________ 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeff_Roman 2. Administratoriaus Vardas_Pavardė: Step_Back 3. Užblokavimo priežastis: sakei, kad leavinu. 4. Užblokavimo aplinkybės: Nėra tokių. 5. Įrodymai: https://imgur.com/6dqOghk
 6. Delete, tegul būna jisai su administratorių, vistiek taip ar taip amen serveriui turbūt.
 7. Sekmės neriat toliau tam " Paštiorui " nes kitiems sunkiai sekas įnerti, vienas Winstonas prisileidžia tiek arti ? ? ?
 8. Nuo kada uždrausta į forumą ar DC užeiti ? ?
 9. Ką tu čia kazolini, tiesiog gal žmogus netyčia parašė 00 nulius ir tiek, kiek žinau, kad Rock niekados neapgaudinėją, o su savo tokiais papeikimais tai žinai.
 10. Anketa 1. Jūsų Vardas_Pavardė: Jeff_Roman 2. Žaidėja kurį užblokavote Vardas_Pavardė: Velnias_Lenkas. 4. Užblokavimo priežastis: Cheat. 5. Jūsų įrodymai: https://youtu.be/J0vSYpCc5zs Bana šiaip sau nedėjau pats pasitariau su administraciją parodžiau video sakė galiu dėti IP baną. @Rock_Zapaski @Kesa_Sport YouTube
 11. Bet čia žiūrių serveris ritasi žemyn ir gana sparčiai, visi forumo nariai daro nesąmones, serveryje vėl daro nesąmones. Kaltas esu, tik aš visada, forume nematau kol kas nei vieno moderatoriaus baisu daros, nėra tvarkos išviso.. @Saint_Dzo @Joseph_Stalin @Kesa_Sport Tema užrakinama, kad nebūtų free pranešimų, reikės administraciją atsirakins.
 12. Ką neatmazink pagrindiniai kurie įžeidinėją Germa, bet germa aprimo, tai likau tik tu, o visas kitas servas puikus ?
 13. Kesa sakė, kad dėl vienos dviejų žinutės mutės nedėti, bet čia, kad pasileidžia flood tai žinai ?
 14. Suprasčiau jei būtų 1-2 kartus na daugiausią 3, bet čia pastoviai yra pas tavęs ?
×
×
 • Create New...