Jump to content

Lukis_Lukis

Forumo Narys
 • Pranešimų skaičius

  64
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  1

Lukis_Lukis paskutinį kartą laimėjo Gegužės 21 2020

Lukis_Lukis turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

17 Gera

Apie Lukis_Lukis

Paskutiniai profilyje apsilankė

Paskutinių lankytojų blokas yra išjungtas ir nebus rodomas kitiems nariams.

 1. Sveiki,sugalvojau įsirašyti modų.Tad siulykit viską ką turit
 2. Lukis_Lukis

  Gun licenzija

  Tai kad niekas jau nebežaidžia tam tgp,o del vieno žmogaus nemanau kad tvarkys ?
 3. Kas skaitys tas gaidys Supranti gi
 4. Lukis_Lukis

  Darbo xp/alga

  Už,padarykit kai buvo prieš kuo daugiau xp turi tuo didesne alga gauni ?
 5. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Lukis_Lukis 2. Įkelti /info ir /xp lentelės nuotraukas:https://imgur.com/a/uefVpNQ 3. Jūsų vairavimo įgūdžiai 1/10 balų sistemoje:9/10 4. Šaudymo įgūdžiai 1/10 balų sistemoje:7/10 5. Kiek laiko per diena praleidžiate žaidime ?:Tiek kiek akis leidžia 6. Kodėl norite patekti į mūsų gretas (ar esate motyvuotas dirbti) ?:Taip noriu, esu dirbes bet baigesi kontraktas. 7. Kodėl turėtume pasirinkti būtent jus, o ne kitą asmenį ?:Nes turiu ant pd mašinos moda kuris man suteikia daug darbo ? 8. Ar pasižadate išdirbti bent 7 dienas ?:Teip
 6. Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukis_Lukis Jūsų amžius( nuo 14m ) :15 Kodėl renkates būtent Direktorių Prižiūrėtojaus pareigas :Nes noriu išmėginti save kažkur kitur. Kodėl norite tapti Direktorių Prižiūrėtojas: Nes manau ši privilegija man suteiktu populerumo ? Kaip suprantate žodi DP: Tai darbas per kurį darai atrankas į direktorius (darbų). Prieš kiek laiko pradėjote lankytis tgplife.lt projekte: Nuo kovo pradžios. Išvardinkite savo įdėjas(Plačiau jeigu galima) :Atrankas į direktorius daryčiau pirmiau per forumą,o poto išrenku kuris geriau viską atsako per dc. Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jūs, o pavyždžiui ne kitą žaidėja: Nes jau atsibodo sedėti be darbo tai galvojų tai išrinkit ir aš turėsiu darbo o jūs direktorius.Jei pasiseks. Ka darysite iškarto gavę direktoriaus prižiūrėtojaus postą: Stebėsiu direktoriu aktyvumą,jei matysiu kad yra neaktyvūs,Išmesiu rinksiu naują. Papasakokite savo charakterio bruožus: Esu draugiškas,juokaujantis,megstu pussy,boobs,ass. Parašykite šiokį toki rašinį apie savę (ką mėgstate veikti gyvenime ir panašiai, ar esate buvęs susiduręs su direktoriaus prižiūrėtojo pareigomis):Na ką gi,esu jaunas vaikinas kuris nori kažka pasiekti sampe ,o be sampo einu i lauką ,kimarinu su draugais,kadangi nesu buvęs DP tai manau būtų gera proga man save išmeginti.Manau kas serveryje chatino su manim tikrai turi susidarę kažkokia nuomonę apie mane.Žaidžiu samp jau ilgai tai manau suprantu ir forumus ir šjp daug išmanau apie samp modus ir t.t. Kontaktiniai duomenis Duokite savo discordą jog galėtumeme su jumis susisiekti jeigu sudomino jūsų anketą pabendrauti: Lukis_Lukis#8963 4
 7. Lukis_Lukis

  TGP 1.0.64

  Cumback is real ?
 8. Jūsų Vardas_Pavardė:Lukis_Lukis Jūsų discord kontaktai: Lukis_Lukis#8963 Jūsų /info ir /xp lentelių nuotraukos:https://imgur.com/a/lpIKGW1 Koks jūsų aktyvumas serveryje/forume?(Minutėmis):180 ir daugiau jei išrinks Kaip manote, koks turi būti geras direktorius?:Dalinti algą kai nori darbuotojai ? Kokias naujas idėjas žadate įgyvendinti tapęs direktoriumi?:Veiklos per kurias reikėtų užsiiminėti ne tik šaudymų Kodėl būtent medikų direktorius ?(Argumentuokite):Nes noriu pamėginti būti direktoriumi šiame projekte Ar turite patirties direktoriaus pareigose?:Teip Ar žadate daryti veiklas darbuotojams?Jeigu taip papasakokite:Rašiau prie idėjuu Trumpas motyvacinis laiškas (nebūtina):Mentai ne medikai nepagydisi ?
 9. Jūsų Vardas_Pavardė:Lukis_Lukis Trumpas prisistatymas:Esu 15 metų vyrukas,daug laiko praleidžių prie kompiuterio. Jūsų discord kontaktai: Lukis_Lukis#8963 Jūsų /info ir /xp lentelių nuotraukos:https://imgur.com/a/wnfayDn Koks jūsų aktyvumas serveryje/forume?(Minutėmis):Apie 180min Ko trūko ankstesniam direktoriui ?:Nežinau Kokias naujas idėjas žadate įgyvendinti tapęs direktoriumi?:Pritraukti daugiau taksistu ? Kodėl būtent taksi direktorius ?(Argumentuokite):Reikia ir man kažkada pabūti kažkuo daugiau negu darbuotojų. Ar turite patirties direktoriaus pareigose?:Pagal mane kaip ir jo. Ar žadate daryti veiklas darbuotojams?Jeigu taip papasakokite:Tai žinoma,o po veiklu jei bus fonde šaibu,algos. Trumpas motyvacinis laiškas (nebūtina):Tapsiu dyrikas bus ir motyvacija vairuoti ?
 10. Lukis_Lukis

  TGP 1.0.63

  Dabar nuo pokerio stala neatkibsiu ?
 11. Lukis_Lukis

  Advokatų misijos

  Vardas Pavardė žaidime: Lukis_Lukis Kurią užduotį atlikote:Rida,suradau vietas. Įrodymai:Rida:https://imgur.com/a/ssin6kd Surastos vietos:https://imgur.com/a/noxhmJK Koks turėtų būti atlygis:Kolkas 2 bet greitu metu bus ir 3 ?
×
×
 • Create New...