Jump to content

Step'Back

Direktorius
 • Pranešimų skaičius

  147
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  3

Step'Back paskutinį kartą laimėjo Gegužės 24 2020

Step'Back turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

69 Ekspertas

1 sekėjas

Apie Step'Back

Paskutiniai profilyje apsilankė

556 profilio peržiūros
 1. Del peržiuru ir suscraiberiu čiuju manyčiau?
 2. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Step_Back 2. Žaidėja kurį užblokavote Vardas_Pavardė:Kornelijus_White 4. Užblokavimo priežastis: Reklama 5. Jūsų įrodymai:https://imgur.com/a/MiZqJZa
 3. Sveiki iėškau hud'o,m4 ,deaglo,efektu,ir soundu ? jei nesunku pasidalinkit ?
 4. Sorry,kad freepostinu bet tu mariau ir pats biški kvailai elgies kad ss nedarai nesvarbu istikimas ar ne bet turi pateikti irodymus nes cmon jei pradetume visais 'istikimais' tiketi darbuotojais tai kzn kas butu ir spj patarčiau ateity daryti vaizdinius irodymus ir nereiks ginciotis kai maziems vaikams nes biski juokingai atrodo kai pradeda grasint del žaidimo ar pns tai cia tokios mano ižvalgos kai normalaus žaidejo ?
 5. Nepatartina realiai,nes rimtai daug virusu prisigaudyt gali ? iš patirtiės sakau ?
 6. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Step_Back 2. Kokiai sistemai skirta idėja ( nebūtina jeigu tai nesusija ): darbo xp 3. Jūsų pasiūlymas/idėja: Padaryt taip,kad nuo darbo xp kieko ta prsm kuo daugiau turi tuo didesne alga 4. Išsamus aprašymas:Pavydžiui taip ten atėjas i darba turi nedaug darbo xp arba išvis neturi ir tavo pradinė alga už važinėjima yra 90 euru tarkim čia kai pavyzdis. Ir pavydžiui uz 1k xp pakelta darbo xp ten pakyla algos 10%. esme turbut supratot nes dbr tai biški nesamone kai dirbi ilgiausiai ir to xp prikaupes esi ir nieko jis beveik nesudaro ?
 7. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Step_Back 2. Kokiai sistemai skirta idėja ( nebūtina jeigu tai nesusija ):Dyleriams arba gaujoms 3. Jūsų pasiūlymas/idėja:Idėti ginklų sandelį bei kad galėtume gaminti ginklus. 4. Išsamus aprašymas:Idėti ginklų sandeli kuriame butu galima gaminti ginklus bei juos vežtis i gaujos bazes toks pats principas kai su narkotikais tik ,kad čia su ginklais.
 8. 1. Jūsų Vardas_Pavardė:Step_Back 2. Žaidėja kurį užblokavote Vardas_Pavardė:Mama_Criminal 4. Užblokavimo priežastis:Cytas aiškiai matosi kai šokinėja itartinai. 5. Jūsų įrodymai:
 9. Step'Back

  Step_Back ppk Free ban

  Pailsėjai jau ?
 10. Sveikas sekmės projekte bei gyvenime ?
 11. Forelli Gang wars 2x2 prieš Sindacco gauja. Ir mūsų pergalė priėš juos Ačiū @Jeff_Lucciano @Gendalf_Mancila kad sudalyvavot ir supurtėt juos ?. 2020/05/19 Sorry už reklama tiėsiog turi pirkti tos programos packa kad nerodytu o man neapsimoka nes mažai editinu tai tiėk,vaizdo nesugadins tikiuos. Forelli Best
 12. Step'Back

  Pasiulymas

  Supranti žmogau,kad daug gali bugu atsirast su žvejyba ir aplamai neverta det, nes nuobodu geriau kokiu mini event idet nes vien edm ir teksto rinkimas atsibosta.
 13. Eilinė zona paiimta iš sindakinių bei forelli šeimos dominavimas miėste užgrobiant banka 2020/05/18 Ačiū visiėms forelli gaujos nariams kuriė buvo jus geriausi ??
 14. Nu tai taip tam ir yra skirta,bet biški nervina kai pvž per grobimus jiė numiršta pasiima ginklus adminu ir pradeda šaudyt tai tada bent ligoninei padarykit kad neitu jiėms šaudyti.
 15. Step'Back

  TGP 1.0.64[5]

  Pritariu damn'ui aplamai admin/vip prižiuretojas tam turetu but skirtas baust kitiems adminams..
×
×
 • Create New...