Jump to content

Rock_Zapaski

Administratorius
 • Pranešimų skaičius

  136
 • Užsiregistravo

 • Paskutinį kartą lankėsi

 • Laimėta dienų

  9

Rock_Zapaski paskutinį kartą laimėjo Kovo 15

Rock_Zapaski turėjo geriausiai įvertintą turinį!

Reputacija

87 Ekspertas

4 sekėjų

Apie Rock_Zapaski

Paskutiniai profilyje apsilankė

1126 profilio peržiūros
 1. Sveiki visi mielieji projekto žaidėjai, taigi ieškau naujų žmonių į projekto komanda. Taigi darysiu šį kartą atranka visai kitokiu būdu, reiks parašyti man laišką privačiai į mano asmenines žinutes. Norint tinkamai atlikti viską pirma pasiskaitykite viską, aiškiai ir nepulkit iškart rašyti. Informacija Visu pirmą jums reiks pasistengti, visu pirmą turėsite man parašyti į asmenines žinutes forume laišką. Laiške norėčiau kad apibūdintumėte save, ir tikrai nelaukiu laiškų parašyta keliais žodžiais, neišsamiai ir neaiškiai. Parašytumėte savo tikra vardą, iš kokio miesto esate, savo amžių, norėčiau kad daugiau papasakotumėte apie save, parašytumėte idėjų ką norėtumėte pakeisti ir t.t labai į šį dalyką atsižvelgsiu. Norėčiau jog į projekto komandą pildantis asmenis būtų vyresni nei 14 metų. Pildydami papasakokite ką labiau išmanote ir kokioje srityje esate užėmęs pareigas, nes žmonės su patirtimi ir žinodami ką daro visada yra gerai. Būtinai laiško pabaigoje parašykite savo Discord. Jeigu rasiu anketa kuri man iškart patiks, su jumis susisieksime ir būs pradėti aptarinėjami dalykai pokalbyje. Laiko jokio nėra, kol atsiras tinkami žmonės, ir kol nebus pranešta jog yra jau komanda pilnai sudėta, tol galite man rašyti laiškus. Ieškau aiškų įvairių sričių žmonių į šias pareigas. Atsiblokavimų Prižiūrėtojas Direktorių Prižiūrėtojas. Administratorių prižiūrėtojas.
 2. Supažindinsime jumis su mūsų projekto paslaugomis, ir kaip jas reikia įsigyti. Pirkimo ir prekių grąžinimo sąlygos Pirkdami kreditus, o vėliau naudodami juos paslaugoms serveryje, Jūs (pirkėjas) besąlygiškai sutinkate laikytis numatytų žaidėjų bei administratorių taisyklių. Taisyklių nesilaikantis ar savo žaidėjo statusu piktnaudžiaujantis asmuo gali būti baudžiamas jo įsigytų paslaugų anuliavimu serveryje. Pinigai už anuliuotas paslaugas yra negrąžinami. Jei suteiktos paslaugos veikia taip, kaip numatyta, pinigai už jas negrąžinami. Paslaugų pirkimas SMS žinutemis. Nueikite į mūsų paslaugas, jas rasite paspaude - SPAUSKITE ČIA Pasirinkite pirkti paslaugas SMS žinutėmis Tada įveskite ( Vardas_Pavardė ) Paspauskite Sekantis Žingsnis. Pasirinkite kokia norite nusipirkti paslaugą. Paslaugų pirkimas bankų, kortele. Nueikite į mūsų paslaugas, jas rasite paspaude - SPAUSKITE ČIA Pasirinkite pirkti paslaugas Bankų, kortele. Tada įveskite ( Vardas_Pavardė ) Paspauskite Sekantis Žingsnis. Pasirinkite kokia norite nusipirkti paslaugą. Poto išmes jūms tokia lentelę ten būtinai pasižiūrėkite ar jūsų Vardas_Pavardė taisiklingai parašyta kad nebūtų jokių bėdų. Jeigu viskas gerai spauskite - Pirkti Paspauskite apmokėti už savo norima paslaugą. Iškilus kokiems nesklandumams būtinai kreipkites į administraciją.
 3. Kalėdų event: Mieste išdėlioti 30 dovanų, radę visas gausite prizą. Daugiau informacijos rasite parašę serveryje - /kaledos. Atnaujintas Vairavimo mokyklos eksterijeras. Kalėdinė dovana šalia eglutės (atskirai nuo event). Atsiimti galima gruodžio 25 dieną. Kiti atnaujinimai Sugražina senoji alga pagal XP patirtį, būs kaip būdavo anksčiau. Įdėtas automatinis serverio restartas 5 valandą ryto, Lietuvos laikų. Įdėtas senas bankas su atnaujintom tekstūromis. Norint naudotis banku paslaugomis nebereikės PIN kodo. Y » Inventorius atidarys kuprinę. Sutvarkyta klaida su apmokymais. Ištaisyta nemažai klaidų serveryje. Serveryje minimalus papuošimai kalėdų progą. Serverio eglutės įžiebimas vyks Gruodžio 19 dieną, 20:00 valandą, Lietuvos laiku! Kvieskite kuo daugiau žmonių norint kad šį šventė būtų linksma.
 4. Serverio taisyklės: Serveryje privaloma laikytis bendros tvarkos, draudžiamas bet koks kenkimas naujokams be svarios priežasties. Privaloma gerbti kitus serverio žaidėjus, administraciją, direktorius. Draudžiama naudoti bet kokias žaidimą palengvinančias programas/įskiepius/patobulinimus. Draudžiama išnaudoti serverio klaidas, apie jas visas privaloma pranešti administracijai. Draudžiama pardavinėti serverio paskyras ar bet kokį kitą turtą už realius pinigus. Kaip ir forume, taip ir serveryje reklama yra draudžiama. Direktoriams ir administracijai privaloma laikytis prižiūrėtojų nustatytų taisyklių. Žaidėjams su privilegijomis privaloma laikytis prižiūrėtojų nurodytų bei tinklapyje paviešintų taisyklių. Administratorių taisyklės: Draudžiama vartoti necenzūrinę leksiką, įžeidinėti. - žod.įsp. Draudžiama vartoti necenzūrinę leksiką, įžeidinėti, peštis Admin pokalbiuose. - 1 įspėjimas Draudžiama naudoti /get /to /pzu komandas siekiant pabėgti nuo teisėsaugos. - 1 įspėjimas Draudžiama naudoti ginklus mieste be priežasties. - žod.įsp. Privaloma pagarbiai elgtis su serverio žaidėjais bei suteikti pagalbą. Draudžiama piktnaudžiauti administratoriaus privilegijomis - Statuso Netekimas. Draudžiama bausti žaidėjus, neturint įrodymų. - 1 įspėjimas Draudžiama pažeidinėti serverio taisykles. - 1 įspėjimas Draudžiama tyčia nebausti savo draugų ar pnš. - 2 įspėjimai Draudžiama naudoti admin ginklus per veiksmus,susišaudymus. - 2 įspėjimai Draudžiama skelbti nesąmoningus skelbimus per /s ar kitaip savivaliauti šia komanda - 1 įspėjimas Privaloma laikytis bendrūjų serverio taisyklių - 1 įspėjimas Draudžiama savivaliauti komanda /zz ir rašyti ja vietoje telefono. - 1 įspėjimas. Draudžiama naudoti komandą /gydyti /heal per susišaudymą nesvarbu ar grobimas - 1 įspėjimas Draudžiama daryti DM mieste. - 1 įspėjimas Draudžiama daryti /heal /duotiginklus /tele komandas serverio žaidėjams. - 1 įspėjimas. VIP taisyklės: Draudžiama vartoti necenzūrinę leksiką, įžeidinėti, peštis VIP pokalbiuose. - 1 įspėjimas Draudžiama naudoti /vp komandas siekiant pabėgti nuo teisėsaugos. - 1 įspėjimas Draudžiama naudoti ginklus mieste be priežasties. - žod.įsp. Privaloma pagarbiai elgtis su serverio žaidėjais bei suteikti pagalbą. Draudžiama piktnaudžiauti VIP privilegijomis - Statuso Netekimas. Draudžiama pažeidinėti serverio taisykles. - 1 įspėjimas Draudžiama naudoti VIP ginklus per veiksmus,susišaudymus. - 2 įspėjimai Draudžiama skelbti nesąmoningus skelbimus per /v ar kitaip savivaliauti šia komanda - 1 įspėjimas Privaloma laikytis bendrūjų serverio taisyklių - 1 įspėjimas Draudžiama daryti DM mieste. - 1 įspėjimas Taisyklės gali būti koreguojamos atidžiai stebėkite.
 5. Labas, linkiu kuo didžiausios sėkmės !
 6. Pražaidei viską kazino, ir nori kažką gaut iš manęs?
 7. Jeigu elegy atidaviau, tai kaip pinigų galėjau neduoti? ?
 8. Jeigu reikia kokios nors pagalbos nerašykite man į Discord, parašykite man forume žinute bus žymiai greičiau atsakyta, geros dienos ! ?

 9. Sveiki visi TGPLIFE.LT projekto žaidėjai, Šiandien yra laikas kai turime išrinkti nupiešti gražiausia marguti nugalėtoja! ?Toilet_Paper ?Donny_Luciano ?Lukis_Lukis Toilet_Paper laimėjo - 100,000 $ | 85 kreditus. Ačiū visiems kad dalyvavo !
 10. Užblokavimo apeliacija priimta.
 11. Rock_Zapaski

  Prisistatau Rūta_Lei

  Labas, naturaliai graži, labai graži šypsenėlė, akytės tiesiog spindi, linkiu kuo didžiausios sėkmės žaidime, ir už jo ribų! ?
 12. Rock_Zapaski

  Šv. Velykos | 2020!

  Š V . V e l y k o s | 2 0 2 0 ! Taigi atėjo Šv.Velykų pabaiga mūsų projekte. Ačiū visiems kurie dalyvavo aktyviai serverio renginiuose ! Taipogi noriu priminti jog vyksta konkursas iki balandžio 19 Sudalyvaukite konkurse nupiešti gražiausia marguti, ir laimėkite 100,000 $ | 85 kreditus. Konkurso nugalėtojas būs išrinktas - 2020/04/20 U Ž D U O T I S ! Jūms reikia nupiešti marguti ant paprasto piešimo balto lapo, pasistenkite darbą atlikti kaip sugebate kuo geriau ir kruopsčiau.
 13. Velykos 2020 - Sudalyvauk kol gali šiandien lenktynių evente, ir rytoj drift evente 21:00 valandą Lietuvos laiku, daugiau informacijos paspaudus - ČIA

 14. Rock_Zapaski

  Šv. Velykos | 2020!

  Eventa turėjo perimti Rytis_Awesome. Šiandien turėtu būti visai šaunu. [ 2020-04-15 ] - Slepynių eventas | Laimėjimas - 90 kreditų | 20:00
 15. Rock_Zapaski

  Naujas forumo dizainas

  @Hansa_Lunatic, labai ačiū!
×
×
 • Create New...