Jump to content
Kesa_Sport

Renkamas naujasis Direktorių Prižiūrėtojas!

Rekomenduojami pranešimai

Savininkas

Renkamas naujasis Direktorių Prižiūrėtojas!

Nežinau ar girdėjote, tačiau Rytis_Awesome atsistatydino. Esame labai dėkingi už jo sunkų darbą, žinoma bus sunku surasti žmogų kuris galėtų jį pakeisti, tačiau nieko kito nelieka.

Informacija/Taisyklės

• Pildyti į šį postą galite tik nuo 14 metų.
  • Būsite apklausti Discord programoje.
  • Atsakymus turite parašyti išsamiai o ne trumpais sakiniais, kad viskas būtų aišku.
  • Direktorių Prižiūrėtojas būs renkamas tol kol atsiras ryžtingas,protingas asmuo kuris tikrai žinos ką daro šios pareigos mokės su jomis elgtis.
  • Turite būtų aktyvūs mūsų serveryje stebėsime jūsų aktyvumą.
  • Stebėsime jūsų charakterį, kaip bendraujate su kitais žaidėjais ir t.t
  • Nekopijuoti anketų nuo kitų projektų.
  • Atsakymus rašykite paryškintai, galite savo norima spalvą.
  • Nedidinti labai didelio šrifto jog būtų normalus 14.

Anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: 
  • Jūsų amžius( nuo 14m ) :
  • Kodėl renkates būtent Direktorių Prižiūrėtojaus pareigas  :
  • Kodėl norite tapti Direktorių Prižiūrėtojas: 
  • Kaip suprantate žodi DP: 
  • Prieš kiek laiko pradėjote lankytis tgplife.lt projekte: 
  • Išvardinkite savo įdėjas(Plačiau jeigu galima) :
  • Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jūs, o pavyždžiui ne kitą žaidėja: 
  • Ka darysite iškarto gavę direktoriaus prižiūrėtojaus postą: 
  • Papasakokite savo charakterio bruožus: 
  • Parašykite šiokį toki rašinį apie savę (ką mėgstate veikti gyvenime ir panašiai, ar esate buvęs susiduręs su direktoriaus prižiūrėtojo pareigomis):

Kontaktiniai duomenis
Duokite savo discordą jog galėtumeme su jumis susisiekti jeigu sudomino jūsų anketą pabendrauti: 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Malossi_Sibor
  • Jūsų amžius( nuo 14m ) : 18
  • Kodėl renkates būtent Direktorių Prižiūrėtojaus pareigas: Todėl nes noriu kažką pasiekti šitam senam ir geram serveryje. Noriu, kad būtu serveryje tvarka tarp serverio direktorių/pavaduotojų.
  • Kodėl norite tapti Direktorių Prižiūrėtojas:  Nes, kaip ir minėjau noriu būti serverio komandos dalim, bei padaryti kažką tokio ko nepadarė praitas Direktorių Prižiurėtojas 🙂
  • Kaip suprantate žodi DP:  Direktorių Prižiūrėtojas
  • Prieš kiek laiko pradėjote lankytis tgplife.lt projekte:  Nuo pat starto pradžios, always with TGP ❤️
  • Išvardinkite savo įdėjas(Plačiau jeigu galima) : 1. Nauja rangų sistema direktoriams t.y padidinti rangų gaunama atlyginimą t.y 1. Rangas gauna +20%€,XP algos 2. +40%€,XP 3. 60%€,XP ir t.t Bei manau, kad Direktorių prižiurėtojai turi stebėti jog Direktoriai neuždėtu žaidėjams free aukštesnius rangus. Taip įgautu didesni norą žaisti/siekti 🙂 2. Nupiešiu kitus forumo rangus 
  • Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jūs, o pavyždžiui ne kitą žaidėja:  Jums spręsti, bet tikrai manau pagyvinčiau dar daugiau projektą ir neprižadu to ko negaliu pasiekti ar padaryti.
  • Ka darysite iškarto gavę direktoriaus prižiūrėtojaus postą:  Susikursiu temas, padarysiu apklausą direktoriams ko jiems trūksta ir asmeniškai su kekvienu direktorium pakalbėsiu žaidime arba Discord 🙂 
  • Papasakokite savo charakterio bruožus:  Esu gan atsakingas, pozytivus ir sąžiningas žmogutis 😉
  • Parašykite šiokį toki rašinį apie savę (ką mėgstate veikti gyvenime ir panašiai, ar esate buvęs susiduręs su direktoriaus prižiūrėtojo pareigomis):  Laba, realiam gyvnime mano vardas Lukas, kaip ir kekvienas žmogus turiu pomegių mano pomegiai/hobiai yra piešti (Adobe photoshop, GFX)  reliam gyvnime esu Bitcoin Traderis mėgstu spręsti galvosukius laužančius smegenis 😄 Su Direktoriaus prižiurėtojo pareigom nepirmas kartas kaip susiduriu esu buvęs gal 2 kartus per visa mano sa-mp gyvenimą 😄 Bet man sekęsi gerai, išbuvau gal 6-8mėnesius žinomą atsirado darbų ir teko išeiti 😞 Esu atviras žmogutis tai jei norėsit visada galime pabendrauti per Discord! 😉

Pagarbiai, Lukas

Keista jog kuo daugiau teksto prirašai tuo daugiau šansu jog būsi išrinktas.

confused GIF

Redaguota Malossi_Sibor
formatavimas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Toilet_Paper
  • Jūsų amžius( nuo 14m ) : 16metų.
  • Kodėl renkates būtent Direktorių Prižiūrėtojaus pareigas  :Kadangi sužinojau jog Rytis atsistatydina, sumaniau išbandyti kažką naujo, bei kiltis karjeros laipteliu aukštyn, žinoma pasirinkau pareigas labai rimtas, bet visgi reikia kažką šitame serveryje pasiekti. Nenoriu likti tik prie direktoriaus arba gaujos vado posto. Noriu prisidėti prie komandos, bei jos gerovės, manau su šituo postu ineščiau daug pozityvo į šita serverį, bei gerų prisiminimų.
  • Kodėl norite tapti Direktorių Prižiūrėtojas: Nes noriu išbandyti kažką naujo, bei prisidėti prie serverio gerovės, noriu išbandyti savo jėgas, pasiekti to ko niekada bučiau ankščiau nepasiekęs. Senajame TGP-LIFE Projekte buvau tik paprastas žaidėjas, o sugryžus į naujajy tgp pasiekiau direktoriaus bei gaujos vado postus be jokios konkurencijos. Manau jau suprantu kad dpkt yra tikrai sunkios pareigos, bet aš tam esu pasiruošęs ir nepasiduosiu, ir bandysiu toliau siekti savo tikslų šitame serveryje.
  • Kaip suprantate žodi DP: DP Žodį suprantu šitaip: Tai yra žmogus atsakingas už Direktorius bei pavaduotojus, kuris renka Serverio žaidėjus kurie yra pasiruoše tapti Direktoriumi arba pavaduotoju, prižiūrintis direktorius bei pavaduotojus, kad jie nieko nepridirbtų bei laikytus taisyklių kurios bus išdėstytos forume.
  • Prieš kiek laiko pradėjote lankytis tgplife.lt projekte: Tgp projektą žinau nuo pat serverio pradžios tais laikais dar serveryje gyvavo Mynde_Qattro. Žinoma buvau dar vaikas bet man tai netrugdė man žaisti bei po truputį tobulėti, kai tik sužinojau kad tgp vėl gryžta iš numirusių serverių į veikiantį.  Nusprendžiau gryšti bei pasiekti kažko naujo, ko senajame tgp negalėjau pasiekti. Tai būtų pagrindinė priežastis kodėl pildau į dpkt.
  • Išvardinkite savo įdėjas(Plačiau jeigu galima) : Mano idėjos neišsiskirs iš kitų žaidėjų idėjų taigi pirma idėja 1.Visų pirma sukurčiau  kitų taisyklių kurios būtų nepersunkios direktoriams bei pavaduotojams, jog jų neatbaidytų direktoriaus arba pavaduotojo postas.
  • 2. Aptarčiau su direktoriais jų sunkumus gavus direktoriaus postą. Bei bandyčiau tas problemas spręsti kartu su direktoriais.
  • 3.Padaryčiau savaitės direktorių, viskas vyktų šitaip, savaitės gale sekmadienį išrinkčiau aktyviausią direktorių bei duočiau piniginį prizą.
  • 4. Spausiu direktorius, kad firmose būtų daugiau veiklos, kad padarytų normalias rangų sistemas.
  • 5. Direktorius rinksiu ir per discord programa ne tik per foruma.
  • 6. Rinkdamas direktorių atsižvelgsiu į jo mintis kaip jas dėsto, ar nesijaudina bendraudamas su viršesniais už jy, atsižvelgsiu į jo dienotvarke ar turi laiko forumui bei sampui.
  • 7. Sukursiu naują temą "neaktyvumas" nes būna dienų per kurias tikrai negali prisijungti į servery ar forumą.
  • Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jūs, o pavyždžiui ne kitą žaidėja: Manau mane turėtumėt pasirinkti todėl nes aš esu aktyvus žaidėjas, sutariantis su kitais serverio žaidėjais, esu labai aktyvus serveryje, esu turėjęs keleta direktorių nemanau kad tai nieko nesudaro nes visgi tai irgi yra patirtis. Bei tvarkausi gerai su savo pareigomis neturėjau jokių problemų nebuvo nusiskundimų apie mano darbą. 
  • Ka darysite iškarto gavę direktoriaus prižiūrėtojaus postą: Iškarto stebėsiu direktorius kaip jie bendrauja su savo darbdaviais. Paklausiu ar nėra didelio krūvio ar susitvarko su tomis pareigomis. Patikrinsiu forume temas gal kažką reikia paredaguoti arba patvarkyti. Bandysiu priprasti prie savo pareigų kas tikrai nebus lengva. Bet neįdėjus pastangų nieko nebus. Turiu didelę motyvacija pasiekti šio posto, bei įnešti gerų prisiminimų į serverį. 
  • Papasakokite savo charakterio bruožus: Esu paprastai suprantamas vaikinas, mėgstantis bendrauti, mėgstu sportuoti, esu lengvai suprantamas bei komunikabilus, Mėgstu pasinervuoti bet kaip sakant nėra namų be dūmų. Turiu ir blogų savybių moku labai greit supykti, per savo neapdairumą padarau daug klaidų kurių veliau ne visada galiu ištaisyti. Bet manau ši savybė neturėtų labai pakenkti turint direktoriau prižiūrėtojo postą.
  • Parašykite šiokį toki rašinį apie savę (ką mėgstate veikti gyvenime ir panašiai, ar esate buvęs susiduręs su direktoriaus prižiūrėtojo pareigomis): Mano vardas Jonas. Taigi esu vaikinas iš kaimo nebijantis darbo, mėgstantis žaisti kompiuterinius žaidimus. Visdar mokausi dešimtoje klasėje. Bet tai man netrugdo žaisti bei sedėti prie kompiuteriu. Gyvenime kolkas mokausi per atostogas ieškausi darbo kadangi visiems pinigų šiais laikais trūksta, mėgstu futbolą bei krepšinį. Užsiemu ritmine gimnastika mėgstu pasportuot ( pasiraityt ant turniku) dar vienas iš hobiu žvejyba esu tik megėjas. Kadangi dabar pildau į direktoriaus prižiūrėtojo postą tai trumpai apie mano žinoma patirty apie dp. Taigi man direktoriau prižiūrėtojas atrodo labai rimtos pareigos kurios atema gan daug laiko pildant temas bei renkat direktorius. Direktorių prižiūrėtojo man neteko turėti bet dabar manau pats laikas kažką ir man išbandyti inešti šiokios tokios gerovės į serverį. Manau dėl to kad neesu susidūręs su direktoriaus prižiūrėtojo pareigomis neturėtų būti problemos, nes visi viska pradėjome nuo nulio ir kažko pasiekėme ko norėjome,  su šia savybe stengsiuosi įrodyti kad ir aš kažka galiu.  

Kontaktiniai duomenis
Duokite savo discordą jog galėtumeme su jumis susisiekti jeigu sudomino jūsų anketą pabendrauti: Toletinis<3 #0431

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa

• Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Don_Eivydellio.
  • Jūsų amžius( nuo 14m ) : 18 metų.
  • Kodėl renkates būtent Direktorių Prižiūrėtojaus pareigas:  Viena iš priežasčių kodėl renkuosi būtent direktorių prižiūrėtoją, tai didelė nostalgija buvusiam Tgp. Daugybę laiko praleista ir tikrai neveltui. Tikriausiai didžioji dalis praleista būnant direktoriumi ar pavaduotoju. Dėl šios priežasties sukaupta daugybę patirties direktoriavimo sferoje. Taip pat buvęs Unban prižiūrėtojas taip pat šiame serveryje. Visą tai sukelią didelę nostalgiją, dėl kurios norisi būti ne tik paprastu žaidėju, bet ir prisidėti prie serverio plėtros bei auginimo. Antra, norisi išbandyti save kitame amplua, t.y. Direktorių Prižiūrėtojo poste. Tikiuosi padėti žmonėms. Noriu rinkti ir prižiūrėti direktorius, tai darydamas kurti geresnį serverio įvaizdį. Dėl šių gan paprastų, bet neprastų dalykų aš noriu tapti būtent Direktorių Prižiūrėtoju.
  • Kodėl norite tapti Direktorių Prižiūrėtojas: Kaip ir minėjau anksčiau užduotame klausime, noriu save išbandyti naujame prižiūrėtojo amplua. Taip pat noriu pasidalinti savo ilgai kaupta direktorių patirtimi. Dar vienas rimtas aspektas dėl kurio pildau į direktorių prižiūrėtoją, tai noras išrinkti ir auginti naujas asmenybės. Padėti jiems įsilieti į žaidimą. Be visų šių minėtų dalykų, noriu įrodyti sau, kad gebu vadovauti ir gebu padėti tobulėti žmonėms.
  • Kaip suprantate žodi DP: DP tai Direktorių Prižiūrėtojas (gali būti ir Direktorių Priežiūra).
  • Prieš kiek laiko pradėjote lankytis tgplife.lt projekte: Tgp-Life projekte pradėjau žaisti dar Malossio laikais jei neklystu 2013 metais. O į atgaivintą projektą, kuriam dabar vadovauja nauji savininkai atvykau balandžio mėnesį.
  • Išvardinkite savo įdėjas (Plačiau jeigu galima) : Paskelbsiu savo dvi idėjas, kad nebūtų kopijavimų ir būtų įdomiau, kad ne visos mano kortos būtų atverstos. Taigi pirmoji mano idėja, vadintųsi taip „Direktorių ataskaitos“, Taigi, direktoriai turėtų pildyti ataskaitas, kas savaitę, kad būtų įdomiau ir daugiau veiklos žaidime. Atsižvelgiant į darbuotojų skaičių jų valdomoms firmoms būtų užduotos užduotys, kurias atitinkamai atlikę arba ne, būtų apdovanoti. T.y tarkim, taksistų darbas, visa firma turi pravažiuoti 1000km per savaitę, už šitą įvykdymą, direktoriui būtų skirtą premija bei būtų skiriami pinigai į fondą. Arba tarkim Policijai, padaryti du šturmus, bei padaryti nuotraukas. Direktoriai turėtų sukurti darbų ataskaitas, vėliau pateikti savo ataskaitas man, t.y direktorių prižiūrėtojui. Taigi antroji idėja, kuri atrodo labai paprasta, bet yra tikrai laiko patikrinta ir pasiteisinusi. Tai „Direktorių dienos atostogos“, savaitgalį direktoriai, galėtų atitrūkti nuo savo monotonijos, bei dirbti bet kokį serveryje esantį darbą. Pvz.; Fūristų direktorius įsidarbintų į taksi. Ir t.t. Šitoks dalykas direktoriams padėtų atsipalaiduoti ir atitrūkti nuo spaudžiamų darbų. Kol kas tiek...
  • Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jūs, o pavyždžiui ne kitą žaidėja: Esu aktyvus, sąžiningas, moku elgtis su tokiomis pareigomis, esu pakankamai žinomas serveryje,  turiu reputacijos, nebijau kritikos bei ją laisvai priimu, nesiveliu į konfliktus ir apsižodžiavimus, esu atsakingas, visada siekiantis savo tikslo, esu bendraujantis tiek Discord programoje tiek serveryje, turiu didelės patirties tiek direktoriavime, tiek gaujų vadovavime  - dėl šių dalykų turėtumėte pasirinkti būtent mane, o ne kažkurį kitą.
  • Ka darysite iškarto gavę direktoriaus prižiūrėtojaus postą: Na pirmiausia, ką daryčiau, tai pakoreguočiau daugelį temų, kai kurias perkurčiau. Tada stengčiausi įnešti savo idėjas, kurias būtų galimą padaryti iš karto. Na, o vėliau einant laikui stebėčiau esamų (išrinktų) direktorių darbą, galbūt, kai kurios direktorius pakeisčiau. Kaip sakoma, Roma nepasistatė per dieną. Taip ir direktorių prižiūrėtojo komanda, tobulėtų su kiekviena diena.
  • Papasakokite savo charakterio bruožus: Mano manymu, niekas nesame tobuli, visi turime savų pliusų ir minusų, na, o aš lygiai toks pats. Pirmiausia pradėsiu nuo savo charakterio blogųjų savybių. Taigi pagrindinis mano minusas, tai tikriausiai griežtumas sau ir aplinkiniams, dažnai tiesiog per daug iš savęs reikalaudamas pridarau daugybę nereikalingų ir skubotų klaidų, taip pat griežtumas aplinkiniams gali pasirodyti, jog esu per daug valdingas. Dar vienas mano minusas, tai pesimizmas. Tas pesimizmas nėra toks tipinis, kad į viską žiūriu vien tik iš blogosios pusės, tiesiog taip yra dėl to, kad labai mėgstu tvarką ir siekiu tobulybės. Na, o mano vienas iš pliusų tai kryptingas tikslo siekimas. Visada siekiu savo tikslų, nemetu darbo ir nepasiduodu. Dar vienas pliusas tai, kad nebijau kritikos, nes kritika yra puikus dalykas. Žmonės žiūrintys iš šono dažniausiai mato geriau tavo veidą. Aišku, ne visą kritiką reikia priimti ir ne iš bet ko. Na, o apie mano bruožus daugiau galėtų pakalbėti kiti su manimi bendraujantys žmonės.
  • Parašykite šiokį toki rašinį apie savę (ką mėgstate veikti gyvenime ir panašiai, ar esate buvęs susiduręs su direktoriaus prižiūrėtojo pareigomis): Sveiki, pirmiausia tai mano vardas yra Eivydas. Šiuo metu man 18 metų. Laisvalaikiu žaidžiu krepšinį bei kompiuterinius žaidimus, mėgstu skaityt knygas, tikriausiai pagalvosite keistuolis, bet man tai suteikia ramybę, taip pat galiu pabūti su savo mintimis. Tai pat esu filmų bei serialų mėgėjas, juos žiūriu tik anglų kalba. Nemėgstu žmonių, kurie išsikelia aukščiau kitų, žemina kitus. Mėgstu bendrauti, visada gilinuosi į visokius dalykus, dėl to, nes noriu daug ko išmokt bei žinot. Tiek apie mane, kas norės susipažinti, ateikit pabendrausim <šypsausi>. Kaip ir minėjau esu buvęs Unban prižiūrėtojumi Vyckos ir Mindės Tgp laikais. Kadangi tuo metu, mes prižiūrėtojai visi labai gerai sutardavome tekdavo pavaduoti vieni kitus, jeigu išvykdavome arba pritrūkdavo motyvacijos darbui. Todėl daugybę kartų teko pavaduoti vieną iš buvusių prižiūrėtojų Philę (jeigu kas atsimins). Teko daryti atrankas bei analizes, taip pat tikrinti papeikimus, prižiūrėti direktorius. Tai buvo šiokia tokia patirtis, kuri neabejoju, jog padėtų imantis šių pareigų.
  • Discord‘as: Eksstra#1073

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime: Lukis_Lukis
  • Jūsų amžius( nuo 14m ) :15
  • Kodėl renkates būtent Direktorių Prižiūrėtojaus pareigas  :Nes noriu išmėginti save kažkur kitur.
  • Kodėl norite tapti Direktorių Prižiūrėtojas: Nes manau ši privilegija man suteiktu populerumo 😄
  • Kaip suprantate žodi DP: Tai darbas per kurį darai atrankas į direktorius (darbų).
  • Prieš kiek laiko pradėjote lankytis tgplife.lt projekte: Nuo kovo pradžios.
  • Išvardinkite savo įdėjas(Plačiau jeigu galima) :Atrankas į direktorius daryčiau pirmiau per forumą,o poto išrenku kuris geriau viską atsako per dc.
  • Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jūs, o pavyždžiui ne kitą žaidėja: Nes jau atsibodo sedėti be darbo tai galvojų tai išrinkit ir aš turėsiu darbo o jūs direktorius.Jei pasiseks.
  • Ka darysite iškarto gavę direktoriaus prižiūrėtojaus postą: Stebėsiu direktoriu aktyvumą,jei matysiu kad yra neaktyvūs,Išmesiu rinksiu naują.
  • Papasakokite savo charakterio bruožus: Esu draugiškas,juokaujantis,megstu pussy,boobs,ass.
  • Parašykite šiokį toki rašinį apie savę (ką mėgstate veikti gyvenime ir panašiai, ar esate buvęs susiduręs su direktoriaus prižiūrėtojo pareigomis):Na ką gi,esu jaunas vaikinas kuris nori kažka pasiekti sampe ,o be sampo einu i lauką ,kimarinu su draugais,kadangi nesu buvęs DP tai manau būtų gera proga man save išmeginti.Manau kas serveryje chatino su manim tikrai turi susidarę kažkokia nuomonę apie mane.Žaidžiu samp jau ilgai tai manau suprantu ir forumus ir šjp daug išmanau apie samp modus ir t.t.

Kontaktiniai duomenis
Duokite savo discordą jog galėtumeme su jumis susisiekti jeigu sudomino jūsų anketą pabendrauti: Lukis_Lukis#8963

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
  • Jūsų Vardas_Pavardė žaidime:  Pablo_Bandit
  • Jūsų amžius( nuo 14m ) : 21
  • Kodėl renkates būtent Direktorių Prižiūrėtojaus pareigas  : Nes virš pusantrų metų po paskutinio projekto kūrimo , nebuvau niekur valdžioje , tad užsimaniau , kad tai gali būti mano šansas po truputėlį vėl atsiminti senus gerus laikus , tvarkyti su direktoriais įsivesti savo griežtą tvarką, griežtą , bet tuo pačiu ir tvarkingą , bei būti atsakingam už direktorius.Taip pat turiu motyvacijos kiek bus laiko vis mokintis kažką atrasti ne tik savyje , bet tuo pačiu ir kitame asmenyje -direktoriuje kažką naujo , nepaprasto .Tokie pagrindiniai motyvai būtų.Daug , kas šiais laikais rašo ten rinkti direktorius būti už juos atsakingais , gauti adminą ar ten pasikelti prieš visus , ne man tokie postai kaip šis įvaizdžio nedaro , kaip man kai per tiek metų aš būdavau už prižiūrėtojus ir komandą atsakingas tai puikiai išmanau ir žinau šito darbo specifiką tad tokie banalūs pasakymai kaip rinkimai priežiūra , temų kūrimas , yra savaimę aiškus procesas.
  • Kodėl norite tapti Direktorių Prižiūrėtojas:  Kaip ir minėjau praeitame klausime noriu išrinkti tokius asmenis į direktoriaus pareigas kurie jaustų atsakomybę už savę  visų pirmą , o vėliau ir už pačią  firmą. Taip pat noriu užtikrinti , kad visi serverio žaidėjai turėtų lygias galimybes patekti į darbus nesvarbu jis yra patyręs , draugas nedraugas , tai visiškai nesvarbu , išaiškinti direktoriams , kad jokių nuolaidžiavimų firmose negali būti su tam tikromis išimtimis , gi kai realybėje ateini į darbą vieną dieną neateini į darbą padaro tau atvaikštas , o toliau niekas nesicackina su tavimi taip ir čia būtų tvarka, tokios taisyklę\ės , , kad žaidėjai nebebėgiotų per darbus kaip kekšės per darbus, neminėsiu pavardėm , bet yra tekę matyt kaip per parą pakeičia po 3 darbus , nes valdžioje sėdi draugai ir leidžia daryti ką nori prie manęs taip nebus reikės pasirinkti ir nuspręsti kur nori tęsti ir planuoji siekti savo kaip darbuotojo karjeros.
  • Kaip suprantate žodi DP:  Tai direktorių prižiūrėtojas kuris trumpai tariant yra atsakingas už viso serverio direktorius , kai yra ir pavaduotojus, renka juos prižiūri kontroliuoja.
  • Prieš kiek laiko pradėjote lankytis tgplife.lt projekte: Pradėjau lankytis projekte nuo pat starto pradžios kai net dabartinių žaidėjų nebuvo kai žaidė per dienas 5-6 žaidėjai Jeff Zapaski Kesa ir dar kai kurie žaidėjai.Senais laikais nežaidžiau nes buvau užsiėmęs savo projektais.
  • Išvardinkite savo įdėjas(Plačiau jeigu galima) : Idėjų nebus , nes kažkokių įmantrių dalykų nebus įvedama tiesiog bus sugriežtinta tvarka , labiau bus stebimi direktoriai , nes kaip pastebėjau žaidėjai migruoja per darbus , direktoriai migruoja kada nori per darbus jokios atsakomybės nėra , pinigai dalijami į kairę , į dešinę tai pirmą būtų pasitaręs sų valdžia pakeisti vieną dalyką, po to ir kitą dalyką kurį turiu galvoje , garsiai nesakysiu nes dauguma su manimj nesutiktų, tiesiog tos idėjos bus iš serverio pusės , labiau sustiprinti atsakomybės jausmą tiek direktoriams už galimas klaidas ir jų pasekmes , tiek žaidėjų , kaip juodasis  sąrašas.
  • Kodėl turėčiau pasirinkti būtent jūs, o pavyzdžiui ne kitą žaidėja: Čia jūsų sprendimas nebursiu pasakų nesakysiu , kad nėrą lygiu ir mane kaip autoritetą turit priimti visi lygūs visi geri savaip įdomūs asmenys , bet mano kompotetencija , patirtis, sąmoningumas , šalti nervai ,žinojimas , kada kaip ir kodėl ,išrinkti prižiūrėti, kontaktuoti su direktoriais juos valdyti,turėtų būti pliusas.Nebursiu iš kavos tirščių sakydamas , kad viską atliksiu idealiai , nes idealių žmonių ir jų veiksmų nebūną , kad visi direktoriai , ir firmos atsigaus ir bus be problemų, bet , kad bus dedamos pastangos ir tvarką įvedinėjamą aš tą garantuot galiu , jei reikės ir aukščiau nei direktorių prižiūrėtojas galiu būt jei Kešai manęs prireiks , o ką sugebu jis žino, kaip ir didžioji dalis samp auditorijos ir samp pasaulio.
  • Ka darysite iškarto gavę direktoriaus prižiūrėtojaus postą:  Eisiu kurtis temų, sukontaktuosiu su buvusiu prižiūrėtojumi, paklausiu porą dalykų, tadą skelbsiu atrankas , į laisvus direktorius , ir tada dirbsiu savo darbą sukontaktuosiu su esamais direktoriais , pasakysiu ko iš jų tikiuosi , bus naujovių tiek su aktyvumu tiek palakant ryšį darbo metu per Dc programą , konferencijos direktorių , direktorių algos , motyvaciniai priedai už gerą darbą , kaip papildomą motyvacija
  • Papasakokite savo charakterio bruožus: Esu labai geraširdis žmogus , greit atleidžiantis , bet per tokį laiko tarpą bent jau žaidime kur reikia tvarkos įsivedžiau savo tvarką , ir savo projektuose jie buvo patenkinti dauguma gerai nusiteikusiu piliečių, ,bruožas yra tame geras kad man neina prinardyti, kas yra buvę mano projektuose tą žino kalbu apie Nicholą,Jimmy kurie žaidę pas mane , ir dar kitų , kurių nepaminėjau,o apie mane kaip asmenybę, tai esu atviras žmogus , padedantis bėdoje , išklausantis , paslaugus , net per daug geras ir geraširdis asmuo , darbe esu kitoks ten turi būti rimtas susikaupęs visada įtampoje , bet net ir ten iškyla visokių situacijų kai gauni padėt žmonėm parodyt kur kas randasi , arba kai iškyla konfliktines situacijos , ten ir prireikia šalto proto ir gero psichologinio pasiruošimo,nenoriu girtis ir savęs aukštinti lai geriau manę pristato tie kurie mane pažįsta
  • Parašykite šiokį toki rašinį apie savę (ką mėgstate veikti gyvenime ir panašiai, ar esate buvęs susiduręs su direktoriaus prižiūrėtojo pareigomis): Mano pomėgiai sportas , krepšinis futbolas , taip pat gražios merginos , muzika , psichologinės knygos , romanus mėgstu skaityti, taip pat skaityti bibliją,šiuo metu laisvlaikio kaip ir nelabai turiu daug , tai per išeigines kurias turiu susitinku su draugu, išgeriam , pabūnam, o šiaip darbas namai darbas namai visa rutina mano, taip apt mąstau , apie šeimos kūrimą , vaikų auginimą , priežiūrą, ir pnš bet tam reikia pirma turėti su kuo juos daryti , bet viskas kaip sakoma savo laiku, o dėl direktorių prižiūrėtojo pareigų nesu buvęs , nes aų visada juos rinkdavau ir prižiūrėdavau projektuose , nes aš visada administracijoi buvau kaip serverio savininkas , per pastaruosius 4-5 metus turėjau daug projektų 6-7 ir iš jų pasisekę kur žaidė žmonės buvo 2-3 projektai , tai patirties turiu begalę, kaip ir sakau jei nepažįstate pasiklausinėkite samp pasaulyje , mane daug kas žino ir esu įtakingas asmuo , prieš pusę metų vienas didelis Lietuvos projektų siūlė ateitį į administraciją kaip pagalbininkas bet nesutikau , detalių neatskleisiu , tiesiog nuo dušios pasakiau situaciją ir tiek , spręsti jums.Geros likusios dienos.
  • Discord‘as: Pablo_Bandit#0984
Redaguota Pablo_Bandit

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...