Jump to content
Don_Eivydellio

Renkamas mechanikų darbų vadovas.

Rekomenduojami pranešimai

69b007396a1f9de4a133426835d2c2eb303.png

Sveiki, taigi atėjo laikas išrinkti mechanikų direktorių. Pirmiausia labai noriu padėkoti @Lukas_Wudberis, kuris rūpinosi mechanikų darbu bei darbuotojas. Tikiuosi sulaukti daugiau kandidatų negu buvo pildančių į Sindacco vado. Atranka šį kartą bus kitokia, rašysite laisva forma. Sėkmės visiems! <Šypsausi>

8e67f2de21abd28d1ee531ca35dff3ec394.png

Informacija kandidatuojantiems į šį postą:

• Vykstant atrankai, kandidatai negali žaisti kituose sa-mp projektuose.
  • Taip pat asmuo, kuris pildo į direktoriau kėdę negali turėti pareigų kitame projekte.
  • Vykstant atrankai, bus stebimas kandidatų aktyvumas, tiek žaidime, tiek forume bei Discord'o programoje.
  • Be abejonių, bus stebimas ir jūsų bendravimas.
  • Asmuo, pildantys į direktorių, privalo rašyti lietuviškomis raidėmis. Bus žiūrimos tiek gramatinės, tiek skyrybos klaidos. 
  • Jeigu kyla neaiškumų galite kreiptis į mane.

Taisyklės, kurių privaloma laikytis:

• Laišką rašyti vadovaujantis CV laiško taisyklėmis. [Pavyzdys]
  • Laiške būtina laikytis visų nustatytų serverio bei forumo taisyklių. [Nuoroda]
  • Šrifto dydis 14, šrifto spalva - automatinė. Šriftas neparyškintas.
  • Asmenys, pildantys anketą juoko forma bus įtraukiami į direktorių juodąjį sąrašą.
  • Anketų kopijavimas lygus juodajam sąrašui.
  • Nesilaikant taisyklių, anketa automatiškai bus atmesta.

Dalykai, kuriuos noriu matyti jūsų laiške:

• Jūsų Vardas_Pavardė serveryje;
  • Aprašyti savo aktyvumą, kiek praleidžiate serveryje, Discord'e, forume;
  • Trumpas jūsų prisistatymas;
  • Aprašyti savo patirtį direktoriavime;
  • Koks jūsų pagrindinis tikslas, būnant direktoriumi;
  • Ką į darbą įnešite to, ko neįnešė buvęs mechanikų direktorius;
  • Jūsų idėjos;
  • Aprašyti, kaip įsivaizduojate savo vadovaujamą firmą.

Tema bus neredaguojama 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisistatymas

Sveiki, esu Domantas serveri žinomas kaip Jeff_Lucciano, man yra šešiolika metu. Mano charakterio bruožai: esu geranoriškas, malonus, mandagus, atsakingas. Mėgstu padėti žaidėjams įvairiose situacijose, sugebantis dirbti didelėje komandoje žmonių, bei juos suvaldyti, esu kruopštus, sąžiningas, rimtas, kantrus, moku laukti, bei pralaimėti, esu komunikabilus, lojalus, nekorumpuotas, kūrybingas, išrankus, drąsus, ištvermingas, ryžtingas, gal net sakyčiau mokantis motyvuoti žmones, pasitikintis savimi, visada stovintis už savus, kad ir kokia situacija. Niekada nepradedu naujo darbo, kuomet senasis yra nebaigtas, tai rodo jog esu kruopštus, mėgstu nuodugniai ištirti situaciją, iki smulkiausių smulkmenų tai įrodo jog esu smalsus. Esu prie tokių žmonių kurie, nemėgsta laukti, viską mėgsta atlikti greitai, kruopščiai ir nuodugniai. Nesigiriu, tačiau taip niekada stengsiuosi nedaryti. Esu visuomeniškas žmogus, visada padedantis kitam bėdoje, taipogi stengiuosi visada padėti žmogui, kuris kažko neturi ar jam trūksta, esu žmogus kuris dėl kitų padarys daugiau nei kiti dėl manęs, nesu toks žmogus kuris kerštauja, aš visada padėsiu kitam žmogui, nors ir iš jo nesulauksiu nei ačiū, visuomet žinau, jog lazda turi du galus, jog aš padaręs gerą, žinau jog man kas nors kitas atsilygins geru, nesvarbu kas, bet žinau , jog atsilygins taip pat ką ir aš daviau kitam, mėgstu užbaigti pradėtus darbus, jei pradedu darbą aš jį būtinai turiu užbaigti ir padaryti labai kruopščiai ir atidžiai, kad žmogus matantis mano darbo pastangas, užskaitytų kaip labai gerai atliktą darbą ir man atsirastų sunkaus darbo vaisių, nuo mano sunkaus triūso, nes norint pasiekti maksimumą reikia labai ypatingai daug dirbti, kiekvienas žmogus nedirbantis ir norintis gauti viską negauna nieko, o žmogus dirbantis ir sunkiai kovojantis už viską ir savo darbą gauna viską, aš esu žmogus dirbantis, kovojantis ir gaunantis, ką esu užsibrėžęs gauti, ir niekad dėl savo svajonių nenuleisiu rankų, esu žmogus visuomet siekiantis lygybės tarp visų, nelaikau nieko geresniais ar blogesniais už kitus, žinau, jog kiekvienas žmogus yra lygus kiekvienam, tik kartais, kai kurių žmonių ego yra per dideli tam pripažinti, ir suprasti teisybę, aš kovoju, kad kiekvienas žmogus būtų lygus ir, kad kiekvienas suprastų koks jis ar ji yra lygūs, esu žmogus iš prigimties kovojantis už savo nuomonę, aš turiu savo nuomonę visur ir visada, niekad nepasiduodu spaudimui kitų žmonių, kad ir kas be nutiktų, kovosiu iki tol su savo nuomonę ją ginsiu, argumentuosiu, kol ji laimės, arba bus visiškai neargumentuota ypatingai stipriais argumentais, taigi užtenka apie charakterį, na gyvenime užsiiminėju mokslais, žaidžiu krepšini ir tai yra vienas mano mėgstamiausių užsiėmimų, mėgstu pasėdėti prie kompiuterio, mėgstu išeiti į lauką ,pavaikščiot lauke ir pabūti gryname ore, tai man suteikia idėjų ir įkvėpimo, jame aš pasisemiu idėjų ir įkvėpimo kurti kažką, taigi mano gyvenimo būdas yra pakankamai ramus, esu neimpulsyvus žmogus, ramus, bei geranoriškas kitiems, taigi, turiu ir blogų charakterio savybių esu labai rimtas, griežtas, bei labai retai nervingas žmogus.

Mano patirtis direktoriaus poste bei mano tikslai

Taigi kaip visi žinote esu būvės mechaniku direktoriumi ir mano firma tikrai buvo gera ir aktyvi. Direktorių praradau per savo įvairiausias klaidas kaip aktyvumas, firmos neprižiūrėjimas ir taip toliau. Dabar noriu vėl gauti mechanikų direktorių ir vėl padaryti aktyvia firmą. Mano tikslas yra padaryti aktyvia, sąžininga, malonia, padedančia firmą kuri visiem padėtu bėdoje. Noriu padaryti tokia firmą kuri kiekviena diena turėtu veiklos, veiksmo, kad netruktu veiklos serveri darysiu įvairiausias veiklas, kad sudominti visus prisijungti į mechaniku gretas.

Mano idėjos mechaniku firmai

Mechanikams turiu pora idėjų. 1. Padaryti kad galėtu su mašina partempti motociklą 2. Kad mechanikai galėtu užrakinti ratus kad mašina negalėtu pavažiuoti, o kad galėtu nuvažiuoti reikėtu iškviesti policija kad atrakintu ratus ir susimokėtu bauda kad mašina paliko ne vietoje. 3. Padaryti tune garažus tada kai nėra on mechaniku nes dabar visa veikla mechanikams dingsta vien per tą garažą kuris stovi prie Wang Cars. Manau idėjų kaip ir užteks 🙂

Kaip aš įsivaizduoju savo firma?

Aš kaip ir kiekvienas direktorius nori padaryti gera, aktyvia, galinga firmą kuri priimtu iškvietimus, padėtu žaidėjams priprasti prie serverio. Bus tašku sistema kurioje gales kiekvienas mechanikas pildyti ir pasirinkti taškus arba pinigus už tam tikra  tašku suma galės pasirinkti ar nori ranga pasikelti, išeigine, tam tikra pinigu suma ir taip toliau.

Aktyvumas

Forume: 120-180 minučių Discord: 180-240 minučių Žaidime: 420 minučių dažniausiai kai nėra ką veikti ir daugiau praleidžiu laiko

Redaguota Jeff_Lucciano

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisistatymas. Sveiki. Esu Savas_Vaikis tikrasis mano vardas yra Vitoldas man yra 20 metu gyvenu netoli Kauno, kai kuriems esu žinomas esu bendraujantis griežtas laikausi duoto žodžio esu darbštus atsakingas už savo pareigas nenorintis jų prarasti. Visada sulauksi pagalbos ar dar kažko pildau tikrai ne juoko forma o kažkas pasidarė ir sugalvojau pabandyti pasiimti dar kokias pareigas neužtenka vien Administratoriaus tai pildau į šį direktoriaus postą. Taigi daug nepasakosiu čia apie save manau ir patys žinot koks esu ir kas per žmogus taigi eisim prie reikalo ir pradėsim pildyti svarbiausius dalykus.

Aktyvumas. Mano aktyvumas yra forume 140-190 min dc 200-240 min žaidime 500-600 min 

Patirtis direktoriavime: Esu buvęs direktorius kiek seniau kitame serveryje sekėsi labai puikiai tikrai gan ilgai išbuvau be jokių nesąmonių darymų darbuotojai tikrai nesiskundė dėl manęs kad kažką blogai dariau ir t.t 

Mano pagrindinis tikslas būnant direktoriumi tai užtikrinti,kad mieste būtu švaru,nebūtų išmėtytu mašinų, kam reikia pagalbos  iš technines pusės visiems būtu padėta, pripilta kuro už tam tikra mokesti, mašina būtų užtempta su trosu, ar perdažyta mašina,taip pat būtu dar vienas iš tikslų,būtu kad,kiekvienas mechanikas žinotu savo teises ir pareigas, nuo nuo kur galima tempti mašinas ir kokiose vietose jų negalima butu tempti,nes kiek pastebėjau yra didžiulis balaganas tempiamos visos mašinos nuo aikštelių ar kitu vietų kur galima jas statyti,Tai tikslas butu surinkti darbščia ir darbui pasiruošusia ištikimą komanda. į darbą įnešiu bendravimo didesnio tarp darbuotoju,didesnis bendradarbiavimas,daugiau nauju veiklų ,mokymų,taip pogi būtų kaip pašalpos žaidėjams nepasiturintiems būtu tune ar kuro užpilimas už dyką. Galimybė pasimatuoti darbą naujokams su tam tikromis išlygomis. taip pat įnešiu daugiau motyvacijos dirbti,padaryčiau darbą ne tokį monotoniška su tam tikromis atskiromis užduotimis mieste kiekvienam mechanikui. Mano atstovaujami mechanikai būtu rimta,pasiryžusi 24/7 h  per para padėti žmonėms bėdoje,kartais pabūti ir už taksistus aprodyti miestą naujokams taip pažadinti bendruomene bei prisidėti prie serverio gerinimo,atlikti ir kitus ne tik su mechanikais susijusias veiklas.Būtu tvarkinga, darbšti firma,su pilna motyvacijos,bei griežta tvarka,firma į kuria patekti gales tikrai ne bet kas.

Mano idėjos: įdėja butu tokia kad nei vienas pranešimas nebūtu nepriimtas, Na daug įdėjų kol kas neturiu bet esu įsitikinęs, kad suaktyvinsiu veikla forume, Rangai/kvalifikacija/tašku rinkimas/. Aišku ir žaidime neleisiu nuobodžiauti,skelbsiu dažnas užduotis naujiems darbuotojams,jog jie surinkę tam tikra kieki patirties tašku užsiliktu pas mane darbe.  Viena iš idėjų būtų transporto priemonių iš vandens traukimas . Kaip tai atrodytų o gi paprastai mechanikas privažiuotų prie vandens , žmogus kuriam reikia ištraukt mašiną pasakytų mašinos id , mechanikas nuleistu prie mašinos kablį ir parašytu komandą ./traukti 822 id kaip pvz ir išsitrauktų.Kita idėja sudegusių, susprogdintų mašinų atstatymas . Tai atrodytų , taip , užsakovas užsako mechanikui remontuoti mašiną susprogusią , mechanikui reiktų pasirinkti iš sąrašo susprogdintų mašinų ją pradėti tvarkyti su įrankiais, kurie būtų garaže, bei palaipsniui ją sutvarkyti daug tikroviškiau būtų.Dar viena idėja būtų mechanikams dėti motociklams , ar mašinoms rato blokus , jei motociklas ne vietoi pastatytas uždėti rato bloką jo nusiėmimo kainą galėtų nustatyti mechanikų direktorius.Gi mechanikai motociklų nutempinėti negali.Su laiku sugalvočiau ir daugiau pasiūlymų.Bet kaip ir sakiau pas mane tvarka , ir darbuotojų stygius bei jų profesianalumas klausimų nekels , kadangi firmoje dirbs tik patyrę bei savo amatą žinantys žmonės.

Kaip aš įsivaizduoju savo vadovaujančia firma: Aš įsivaizduoju savo vadovaujančia firma taip jog  tam įgavau nemažai patirties ir kitu direktorių matydamas kaip jie dirba ir pagal senus savo sugebėjimus kitame serveryje būdamas direktoriumi. Išmokau atsirinkti žmones, išmokau surinkti komanda,esu komunikabilus,kaip ir minėjau esu kartais ir griežtokas,bet tikrai dažniausiai elgiuosi teisingai. Neišskiriu žaidėjų tai yra nesvarbu jis draugas ar priešas. Išmokau žmones motyvuoti bei nedaryti nesąmonių bent kai kuriuos žaidėjus. Tai reiškia, jog mechaniku tarpe tikrai bus įdomesnis. na ir aišku,mėgstu skirti dėmesį naujokams,o kadangi jų čia nėra tiek ir daug tai man yra svarbu.

Redaguota Savas_Vaikis

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisistatymas:

• Sveiki, esu žaidime pasivadinęs slapyvardžiu Kent_Brokman, realiame gyvenime mokinuosi Kaune, gimnazijoje (12-a) klasė. Mano pomėgiai dažniausiai siejami su krepšiniu, plaukimu, taip pat laisvalaikį leidžiu su draugais, didelę dalį laiko skiriu mokslams t.y pamokoms, nes kadangi mokausi 12-oje klasėje vistiek tos pamokos vyksta nors ir per zoom'ą, bet namų darbus vistiek reik daryt. Mano charakterio savybės: pradėkime nuo to, jog esu sunki iš dalies asmenybė. Turiu labai sunkų charakterį kurį ne kiekvienas galėtų suprasti. Mėgstu komunikuoti su įvairiausio tipo žmonėmis, bet pradėjas kalbėti iškarto susidarau nuomonę apie juos ir nusprendžiu ar tiesiog norėčiau dar kažkada su jais bendrauti ar ne. Esu kruopšti asmenybė, kuri pradėtą savo darbą sugeba dabaigti ir nemetu pradėto darbo, taip pat esu ryžtingas ir užsispyręs kuris daro bet ką, kad galėčiau eiti link savo svajonės ir įrodyti ne kažkam kitam, o pačiam sau, jog pats savo jėgomis viską pasiekiau.

Laiko praleidimas serveryje bei ką aš jame veikiu?

• 2020.05.18 dieną iš pačio ryto neturėjau ką veikti ir sumaniau pašliaužioti po sampo serverių forumus ir prisiminiau apie TGP, paspaudęs ant nuorodos nustebau labai pamatęs, jog serveris veikia. Pasidaręs visus sau reikiamus darbus užsukau į discordą pabendrauti su keliais žmonėmis, parsisiunčiau sampą ir aš jau žaidime! Prisijungęs į žaidimą iškarto išsilaikiau teises, užpildžiau tada emigraciją iš kito serverio ir mane emigravo. Po kelių sekundžių mūsų DP paklausęs ar turiu teises, priėmė į taksi darbą kuriame po šiol dirbu bei vežioju žaidėjus. Laiką serveryje leidžiu kaip ir minėjau vežiodamas žaidėjus bei kadangi prisijungiau į Forelli gaują todėl dalyvauju jų veiksme bei bandau prasimušti vėl serveryje bei siekti aukštumų kaip ir ankščiau. Iš mano viso šio pasakojimo galima būtų supranti, jog serveryje praleidžiu ne mažą laiko dalį, forume taip pat, tik discorde šiek tiek trumpiau, nes visą savo žaidimo laiką bendrauju su kitais žmonėmis, bet mano vidutinis aktyvumas siekia nuo 8-9 valandų jeigu ne esu per daug užsijėmęs.

Mano ankstesnė patirtis

• TGP serveryje žaidžiu labai labai labai senai. Aišku kaip ir visi kiti kol buvau jaunesnis, žaidžiau tik dėl smagumo ir tiesiog, kad galėčiau daryt nesąmones, bet kaip subrendau pradėjau siekti įvairiausių pareigų ir supratau iš viso kas yra tos pareigos. Viskas prasidėjo jeigu neklystu mechanikuose, kaip direktorius buvo dar jeigu kas nors pamenat toks Karolis_Ice ir pas jį patekau į darbą, kaip dabar pamenu tuo metu į visas atrankas žiūrėdavo labai rimtai ir reikėdavo joms pasiruošti, tai visos taisyklės, visi kainoraščiai buvo surašyti ant lapuko, kad nepamirščiau per apklausą ir t.t. Mechanikuose savaime aišku nieko nepasiekiau kol buvau pas Karolį, bet po jo prasidėjo visos linksmybės, tiksliai nepasakysiu kur, bet kažkas kažkaip perleidžia pareigas ir atsidūriau pirmą kartą valdžioje. Pastarąjį kartą kaip žaidžiau TGP, serveryje turėjau Direktorių Prižiūrėtojo pavaduotojo pareigas pas Edvinas_Zetas (žetonas), tačiau sušlūbavus jo sveikatai turėjau perimti jo pareigas ir Mynde uždėjo oficialų Direktorių Prižiūrėtoją, pareigose išbuvau apie ~2 mėn, pareigos ėjosi kaip per svietą, tačiau dėl kažko buvau nušalintas, tada pamenu, jog pas Hansa buvau kelis kartus forumo moderatorius, daugkartinis serverio direktorius (jaučiu tiek pirštų neturiu kiek direktorių ir pavaduotojų turėjęs).

Mano pagrindinis tikslas pareigose

• Nenoriu jau čia labai išsiplėsti, nes anketa jau ir taip manau bus nuobodi ir jau per daug čia lendam į praeitį, todėl pasakysiu trumpai ir aiškiai. Mano tikslas būtų surinkti tokią šaiką kuri ne būtų kaip paprasti mechanikai, aš iš mechanikų padarysiu aršiausią firmą serveryje kuri dominuose net ir pačias gaujas. Neketinu neduoti veiksmo ir ramiai tiuninguoti tas mašinas tepaluotose garažuose, atėjau į serverį pasiaust, o pasiautimui reikia šaikos kuri būtų kaip šeima, tą ir sieksiu padaryti.

Praeitas Mechanikų direktorius

• Labai atsiprašau, kad gal šiek tiek per įžūliai čia rašau šį punktą, bet nekomentuosiu, nes tiesą sakant aš praeito direktoriaus darbo nemačiau kaip ir jo indėlio į firmą.

Mano idėjos bei vadovavimas firmai

• Einant prie idėjų, čia būtent kažką tokio užsibrėžęs neturiu ką galėčiau įvesti naujo ar kažką pakeisti, bet kaip ir minėjau firmą bandysiu paversti ne paprastą, o tokią kurios bijotų visas SF miestas, o jie būtų kaip šeima ir stovėtų vieni už kitus. Vadovavimas firmai būtų labai simple, darbuotojai nesijaus suvaržyti, aš jiems leisiu viską, jie galės daryti ką tik norės, bet aišku jeigu pasakysiu, jog bus kažkokia treniruotė ar dar koks nors bendras veiksmas tai privalės prišokti, bet nekankinsiu ir nemūčinsiu aš jų čia ir leisiu ramiai arba ne ramiai jeigu jie norės žaisti ir dominuoti serveryje.

Redaguota Kent_Brokman

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Nežinau, persigalvojau tiesiog nelabai matau tikslo kažko siekti kai žaidėjų skaičius 10 max.. Ir labai bijau dėl darbuotojų..

Redaguota Joe_Kim

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...