Jump to content
Rock_Zapaski

Ieškoma nauja projekto komanda.

Rekomenduojami pranešimai

995604448_Naujaskrinys(1).png.561cbdc80575bd8fc0948519f0e59e26.png

Sveiki visi mielieji projekto žaidėjai, taigi ieškau naujų žmonių į projekto komanda. Taigi darysiu šį kartą atranka visai kitokiu būdu, reiks parašyti man laišką privačiai į mano asmenines žinutes. Norint tinkamai atlikti viską pirma pasiskaitykite viską, aiškiai ir nepulkit iškart rašyti.

Informacija

• Visu pirmą jums reiks pasistengti, visu pirmą turėsite man parašyti į asmenines žinutes forume laišką.
  • Laiške norėčiau kad apibūdintumėte save, ir tikrai nelaukiu laiškų parašyta keliais žodžiais, neišsamiai ir neaiškiai.
  • Parašytumėte savo tikra vardą, iš kokio miesto esate, savo amžių, norėčiau kad daugiau papasakotumėte apie save, parašytumėte idėjų ką norėtumėte pakeisti ir t.t labai į šį dalyką atsižvelgsiu.
  • Norėčiau jog į projekto komandą pildantis asmenis būtų vyresni nei 14 metų.
  • Pildydami papasakokite ką labiau išmanote ir kokioje srityje esate užėmęs pareigas, nes žmonės su patirtimi ir žinodami ką daro visada yra gerai.
  • Būtinai laiško pabaigoje parašykite savo Discord.
  • Jeigu rasiu anketa kuri man iškart patiks, su jumis  susisieksime ir būs pradėti aptarinėjami dalykai  pokalbyje.
  • Laiko jokio nėra, kol atsiras tinkami žmonės, ir kol nebus pranešta jog yra jau komanda pilnai sudėta, tol galite man rašyti laiškus.

Ieškau aiškų įvairių sričių žmonių į šias pareigas.

• Atsiblokavimų Prižiūrėtojas
  • Direktorių Prižiūrėtojas.
  • Administratorių prižiūrėtojas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...