Jump to content
Lukas_Wudberis

Darbo pasiūlymas.

Rekomenduojami pranešimai

DARBO PASIŪLYMAS

Atėjus ligotiems laikams kai pasaulyje siautėja korona virusas ir dauguma darbuotojų kitą dieną būna nedarbingi, ieškome dviejų advokatų kurie papildytų konktoros darbuotojų sąrašą. 

(būtina atitikti reikalavimus ž.r "Advokatų bendra informacija", kostiumą duosime.) 

wNtH0oo.jpg

Laisva forma siūskite cv komentare.( Ne mažiau kaip 4 sakinių rišlaus dėstymo. )

Primenu,kad yra tik dvi darbo vietos laisvos.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Sveikas, esu Donny ir norėčiau pretenduoti užimti laisvą darbo poziciją.

Serveryje turiu pakankamai patirties, kad galėčiau šį darbą atlikti. Mano aktyvumas, nuo 180min + dienos laikotarpyje. Manau nesunkiai susitvarkyčiau su šiomis pareigomis 😉

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
15 valandas prieš , Donny_Luciano parasė:

Sveikas, esu Donny ir norėčiau pretenduoti užimti laisvą darbo poziciją.

Serveryje turiu pakankamai patirties, kad galėčiau šį darbą atlikti. Mano aktyvumas, nuo 180min + dienos laikotarpyje. Manau nesunkiai susitvarkyčiau su šiomis pareigomis 😉

Susisiek žaidime.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikas, esu Lukis_Lukis ir norėčiau patekti į advokatų gretas.Serveryje praleidžiu 180-ir iki tol kol sutemsta 😄.Kadangi senais laikais dirbau advokatu tai viska atsimenu ir dabar net persiskaitęs esu visa informacija,esu darbžtus ir manau nepasigailėtumėte jei turėčiau galimybę dirbti advokatų darbe.Serveryje patirties turiu pakankamai kad galėčiau dirbti.Esu draugiškas ir manau pritapčiau.LAUKSIU ATSAKYMO,jei kils klausimų kai busiu aktyvus galėsite apklausti 🙂

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
9 valandas prieš , Lukis_Lukis parasė:

Sveikas, esu Lukis_Lukis ir norėčiau patekti į advokatų gretas.Serveryje praleidžiu 180-ir iki tol kol sutemsta 😄.Kadangi senais laikais dirbau advokatu tai viska atsimenu ir dabar net persiskaitęs esu visa informacija,esu darbžtus ir manau nepasigailėtumėte jei turėčiau galimybę dirbti advokatų darbe.Serveryje patirties turiu pakankamai kad galėčiau dirbti.Esu draugiškas ir manau pritapčiau.LAUKSIU ATSAKYMO,jei kils klausimų kai busiu aktyvus galėsite apklausti 🙂

Susisiekit žaidime.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikas, esu Hardbass_Adidas ir norėčiau patekti į advokatų gretas.Serveryje praleidžiu 180-Ir iki tol kol sutemsta.Kadangi sename tgp esu dirbes daugybe kartu advokatu ir pamirsau ta jausma kaip idomiai yra dirbti advokatu.Serveryje turiu 23k patirties ir xp taupiau delto kad galeciau dirbti advokatu.Esu labai draugiskas nepykstu ant kitu.Tikiuosi pateksiu 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
2 valandas prieš , Hardbass_Adidas parasė:

Sveikas, esu Hardbass_Adidas ir norėčiau patekti į advokatų gretas.Serveryje praleidžiu 180-Ir iki tol kol sutemsta.Kadangi sename tgp esu dirbes daugybe kartu advokatu ir pamirsau ta jausma kaip idomiai yra dirbti advokatu.Serveryje turiu 23k patirties ir xp taupiau delto kad galeciau dirbti advokatu.Esu labai draugiskas nepykstu ant kitu.Tikiuosi pateksiu 

Argumentuokite, kas jums įdomu dirbant advokatų darbe ? 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikas, esu Savas_Vaikis ir norėčiau pretenduoti bei  užimti laisvą darbo poziciją.

Serveryje turiu pakankamai patirties, kad galėčiau šį darbą atlikti. Mano aktyvumas, nuo 200-250min + dienos laikotarpyje. Manau lengvai susitvarkyčiau su šiomis pareigomis 😉

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
21 valandas prieš , Savas_Vaikis parasė:

Sveikas, esu Savas_Vaikis ir norėčiau pretenduoti bei  užimti laisvą darbo poziciją.

Serveryje turiu pakankamai patirties, kad galėčiau šį darbą atlikti. Mano aktyvumas, nuo 200-250min + dienos laikotarpyje. Manau lengvai susitvarkyčiau su šiomis pareigomis 😉

Susisiek žaidime.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikas pildau uz Kris_Aiko nes jai kazko neleidzia i foruma ieiti taigi sake nori uziimti darbo vieta dirbu gerai ir ilgai isbunu viename darbe nori isbandyti advokatu darba. Serveryja turi pakankamai patirties tiek del xp tiek del darbo aktyvumas 150-180min lengvai susitvarkytu su pareigomis tikiuos pateksiu i si nuostabu darba 😉

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikas, esu Toilet_Paper noriu patekt į advokatu gretas serveryje praleidžiu gan daug laiko 180-300min pildau todėl nes dirbau daug skirtingų darbų bet advokatu neteko tai norisi kažka ir cia išbandyt serveryje turiu gan daug patirties 😉 tikiuosi pateksiu i šita darba.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 2 valandas (-ų) , Toilet_Paper parasė:

Sveikas, esu Toilet_Paper noriu patekt į advokatu gretas serveryje praleidžiu gan daug laiko 180-300min pildau todėl nes dirbau daug skirtingų darbų bet advokatu neteko tai norisi kažka ir cia išbandyt serveryje turiu gan daug patirties 😉 tikiuosi pateksiu i šita darba.

Susisieksime žaidime.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Sveikas, esu Mode_Ass ir norėčiau patekti į advokatų gretas.Serveryje praleidžiu 180-Ir iki tol kol sutemsta..Serveryje turiu 30k patirties ir xp taupiau delto kad galeciau dirbti advokatu.Esu labai draugiskas nepykstu ant kitu.Tikiuosi pateksiu

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijunk prie pokalbio

Tu gali paskelbti žinutę dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turi paskyrą, prisijunk norėdamas paskelbti žinutę iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...