Jump to content
Winston_Churchill

Diskusijų forumo moderatorių atranka

Rekomenduojami pranešimai

Savininkas

Sveiki, taigi per šią atranką bus išrinkti 4 forumo moderatoriai kurie bus atsakingi už tam tikras forumo sekcijas ( plačiau apačioje ).

----------------------------------------------------------------------------------------------

"Skelbimų" sekcija:

» 1 moderatorius;

L6JuP98.png

"Kita" sekcija:

» moderatoriai;

NBWApej.png

----------------------------------------------------------------------------------------------

Reikalavimai būsimiems moderatoriam iš mūsų:

Aktyvumas forume;

Gramatikos taisyklių mokėjimas ir laikymasis;

Sklandus minčių dėstymas;

Jokių keiksmažodžių ir pagarba sau ir kitiems nariams;

Atsakomybė ir pareigų vykdymas.

Pareigos būsimiems moderatoriam:

Sukurti savas taisykles skiltims kurias prižiūrėsit ( svarbiausia jog neprieštarautu bendrom diskusijų taisyklėm! )

Sukurti reikiamas anketas/šablonus ( Jeigu skiltis to reikalaus )

Anketa:

1. Skiltis kurią norite prižiūrėti ( pažymėti žaliai! ) - Skelbimai / Kita

2.  Jūsų amžius: 

3.  Aktyvumas per dieną: 

4.  Jūsų kontaktai: 

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus:

....

6. Laisva forma papasakokite apie save:

....

7.  Jūsų nuomone trys pagrindinės moderatoriaus pareigos

-

-

-

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1. Skiltis kurią norite prižiūrėti ( pažymėti žaliai! ) - Skelbimai / Kita

2.  Jūsų amžius: 17 metų

3.  Aktyvumas per dieną: Forume apsilankau ganėtinai dažnai , seku projekto plėtojima , bendrauju su kitais projekto nariais , tai manau forume praleidžiu bent porą valandų į dieną jeigu jame kažkas yra diskutuojama.

4.  Jūsų kontaktai: ZoLq#4538

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus:

Manau pakankamai gerai moku manipuliuoti forumo įrankiais , turiu supratimą ko yra tikimasi iš forumo moderatorių.

6. Laisva forma papasakokite apie save:

Mano vardas Aironas , kaip dauguma mano amžiaus žmonių mokausi , šiek tiek sportuoju. Laisvalaikį praleidžiu žaisdamas prie kompiuterio , žiūrėdamas filmus , ar tiesiog būnant lauke su draugais. Šiek tiek giliau domiuosi kompiuterija ( IT ) , bei kitais mokslais kaip fizika , biologija. Manau esu linksmas , optimistiškas , atviras , visada stengiuosi atlikti man paskirtą darba ar pareigas , bei nebijau pasakyti savo nuomonės į akis.

7.  Jūsų nuomone trys pagrindinės moderatoriaus pareigos

Palaikyti bendrasias forumo taisykles

Palaikyti kiek įmanoma didesnį profesionalų įvaizdį forume

Sustabdyti betkokius užgauliojimus , necenzūrinius žodžius

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

2.  Jūsų amžius:  16 metų.

3.  Aktyvumas per dieną:  Forume apsilankau, beveik kiekvieną dieną, pasižiūrių kas naujo, kaip dirbama, kokios sistemos, pabendrauju su serverio žaidėjais. Serveryje: savaitgaliais nuo 1-3h, o darbo dienomis aktyvumas krenta iki 30min-1h. 

4.  Jūsų kontaktai:  Skype: ricis2003, discord: Ryčka#8438

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: Visų pirma manau, kad esu tikrai užsispyręs žmogus siekiantis savo tikslų ir manau, kad galėčiau susitvarkyti su forumo moderatoriaus pareigomis, viską padarau laiku, niekada nevėlinu reikalų, tai jai pasirinksite mane tikrai nenusivilsite ir tikrai galiu garantuoti gražias forumo temas. 

6. Laisva forma papasakokite apie save: Sveiki forumo lankytojai, mano vardas Ričardas esu iš Klaipėdos (uostamiesčio), laisvalaikiu mėgstu pasedėti prie kompiuterio  pažaisti kompiuterinius žaidimus, eiti į lauką su draugais, klausytis muzikos, žiurėti filmus. Labiausiai, tai mane domina sportas, automobiliai ir kompiuterinė įranga, pats lankau kovinę sporto šaką, t.y karate. 

7.  Jūsų nuomone trys pagrindinės moderatoriaus pareigos:  1. Palaikyti forumą švarų be jokio šlamšto, reklamų. 2. Netoleruoti žmones, kurie naudoja necenzūrinę leksika forume, gautų forumo įspėjimų. 3.  Visada palaikyti, gerą įvaizdį forume ir serveryje.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

2.  Jūsų amžius: 14

3.  Aktyvumas per dieną: Prisipažinsiu, šiuo metu labai daug į serverį neužsuku, be abejo atsiradus veiklai skirsiu laiko daugiau.

4.  Jūsų kontaktai: Discord - Lukasb#9184

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus:

Aš įsitikinęs jog mane pasirinkti turėtumėte todėl, nes esu pasiruošęs atsakingai atlikti savo pareigas, asmenybė suprantanti ką daro, bei turintis nemažai patirties šioje srityje.

Taigi prisistatau vardu Lukas, man yra 14 metų. Esu iškalbingas,patikimas, drąsus, draugiškas,lojalus, tolerantiškas, siekiantis savo tikslų, mėgstantis pastovėti už save, bei kitus žmones. Laisvalaikiu mėgstu pažaisti kompiuterinius žaidimus, lyst į lauką su draugais, keliauti, klausytis muzikos, taip pat domėtis automobiliais, motociklais, bei kitomis veiklomis kurios man yra prie širdies. Kadangi esu nepilnametis kaip supratot esu moksleivis, su mokslais sekasi gan gerai, nusiskundimu dėl jų neturiu ir ties tuo esu patenkintas.

Prižiūrėti pareigoms priskirtas skiltis, jog jose nebūtų pažeistos taisyklės.

Prižiūrėti jog nebūtų keliamas visame forume N-18 turinys.

Kuo didesnis informacijos srautas sukurtose temose, jog naujokams būtų viskas aišku ir viskas atrodytų, bei būtų profesionaliai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

2.  Jūsų amžius: 14 greitai bus 15.

3.  Aktyvumas per dieną: 3-4 valandas, priklauso kiek žaidėjų žaidime, forume galiu prabūti ilgiau, tam kad palaikyčiau serveryje tvarka.

4.  Jūsų kontaktai: https://www.facebook.com/gabrielius221 discord: R'Šviesa#2259

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus:Esu pasiruošęs prižiūrėti forumą t.y serverį, nuo kenkėjų kurie bando pakenkti serveriui bei forumui. Esu griežtas su manimi nelabai susitarsite, žiūrint kaip norite susitarti, bet kartais pabūnu geras, o taip neturiu daugiau ir ką pasakyti. Paliksiu jums spręsti.

....

6. Laisva forma papasakokite apie save:Iš tikrųjų labiausiai mėgstu tvarką, esu geranoriškas, bet griežtas žmogus (kurio šiais laikais serveryje nelabai rasi). Išsiskiriu tuo, kad moku ir sugebu nusivylusiame žmoguje įžiebti kibirkštėlę, kad vėl pradėtų pasitikėti savimi, tiesą sakant esu gan pastovus žmogus. Esu labai kūrybingas, kas yra mano nuomone labai gerai. Visada esu aptekęs vaizduotės, mėgstu viską išradinėti, kaip sako - išardyti, bet nesurinkti... Esu visada optimistiškai nusiteikęs, mėgstu siekti sau patogaus ir linksmo gyvenimo. Esu linkęs pafantazuoti, visada būnu rimtas ir atsakingas, pasitikiu savo jėgomis, nepasiduodu, nenuleidžių rankų per anksti, gyvenime nesu labai patiklus. Mėgstu pasidžiaugti gyvenimu, kartais per daug išaukštinu save, kartais neatkreipdamas dėmesio į kitus. Gyvenime gyvenu tą dieną, nežiūriu, kas praėjo už manęs (manau tas ir prideda žmogui gyvybiškumo). Esu manau per daug atviras su kitais (patys manau pastebėjote). Mėgstu bendrauti, iš tikrųjų man būdinga kažkokio nuotaikų kaita. Esu labai santūrus, neišsišoku aukščiau "bambos". Turiu puikią intuiciją, iš tikrųjų esu labai azartiškas, manau tai viena iš mano blogųjų savybių, tad stengiuosi ją kuo greičiau išstumti iš savo gyvenimo, mėgstu pasiginčyti ir tuo įrodyti, kad aš teisus. Esu užsispyręs ir gan atkaklus kažką siekti, save išbandyti. Visada nesigėdiju kažką patikrinti 2 kartus, kad vėliau nebijočiau to daryti ir ramiai jausčiausi. Esu manau per didelis darboholikas, visada ieškau veiklos, darbo, nelaukiu kol mane pakvies. Esu labai įpratęs kai manimi žmonės pasikliaunam esu ištikimas ir garbingas žmogus. Tad tiek kol kas. Manau pakankamas mano charakterio apibūdinimas, daugiau nelabai ką galiu ir pasakyti.

....

7.  Jūsų nuomone trys pagrindinės moderatoriaus pareigos:Pirma taisyklė: Prižiūrėti forumą nuo forumo narių kurie kuria temas su turinių N-18. Antra taisyklė:Palaikyti forume gera įvaizdį. Trečia taisyklė: Gerbti forumo narius bei svečius.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Anketa:

2.  Jūsų amžius: 20 metų

3.  Aktyvumas per dieną: 3-5 h , dirbantis esu.

4.  Jūsų kontaktai: Alvarez#3709

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: Kiekvienas žmogus turi savų pliusu savų minusų. Pas mane gana daug pliusų  prideda , kad esu serverio patriotas ir jame žaidžiu nuo starto , aktyvumas visada išlieka stabilus.Taipogi galiu kruopščiai atlikti savo pradėta darbą. Taipogi šaime serveryje esu užėmes ADMIN/VIP prižiūrėtojo pareigas .

....

6. Laisva forma papasakokite apie save:  Serveryje esu žinomas kaip Soldier_Kidd (Dauge_Tunex), man yra 20 metų. Esu linksmas žmogus, mėgstantis bendrauti. Moku lengvai susipažinti su naujais žmonėmis, mėgstu pajuokauti, tačiau kartais peržengiu ribas ir nenorėdamas galiu ką nors įžeisti. Nemėgstu melo, tačiau kartais kai būna reikalas pats to neišvengiu (pameluoju). Patinka žmonės, kurie yra užsispyrę, pastovūs, siekia tikslo iki galo ir niekada nedejuoja ir neverkia. Mėgstu rizikuoti, tačiau ta rizika būna proto ribose. Niekada nepalieku savų bėdoje. Žinoma nesu tobulas, esu kiek paviršutiniškas, kartais per daug sureikšminu savo norus, nemėgstu prisiimti atsakomybės už kitų asmenų veiksmus.

....

-

• Prižiūrėti priskirtas skiltis, jog jose nebūtų pažeistos taisyklės.
  • Prižiūrėti jog nebūtų keliamas visame forume N-18 turinys.
  • Prižiūrėti jog nebūtų forumo kenkėjų (reklamuotoju).
Redaguota Soldier_Kidd

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

2.  Jūsų amžius:  20 metų.

3.  Aktyvumas per dieną:  Serveryje 2-3 valandos, forume nuo 5 iki 7 h

4.  Jūsų kontaktai:  Jeff_Roman dc. jei reiks skypės duosiu į až.

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: Mane turėtumėte pasirinkti todėl, nes esu senas šio serverio žaidėjas, esu nebe 15-tis asmuo, turintis daug naujo šiam projektui, mokantis elgtis su tokio tipo pareigomis, esu atsakingas, darbštus asmuo.

....

6. Laisva forma papasakokite apie save: Esu Darius, kitaip žinomas, kaip Jeff_Roman man 20 metų, gyvenu Skuodo rajone, šiuo metu dirbu Olandijoje. Mano charakteris, esu užsispyręs, bet įžeidus asmuo, ne visada mokantis priimti kritiką, pliusai, mėgstu bendrauti su įvairiais asmenimis. Hobiai, mėgstu žaisti krepšini, bei važinėti su mašina, laisvalaikiu žaidžiu samp. 

....

Pagarbus elgesys su forumo lankytojais.

Nepažeidinėti forumo taisyklių, bei jų laikytis.

Atsakingai elgtis su jums duotomis pareigomis.

-

-

-

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

1. Skiltis kurią norite prižiūrėti ( pažymėti žaliai! ) - Skelbimai Kita

2.  Jūsų amžius: 15

3.  Aktyvumas per dieną: Žaidime 2h +/-, o forume 45min-1h.

4.  Jūsų kontaktai: DC : Sexius#7684

Patinka dirbti su forumu, noriu turėti savo pareigas, noriu būti atsakingas. Esu kituose projektuose turiu daug patirties su forumu, o čia kai naujas projektas labai įdomu.

Esu 15-metis studentas. Gryžęs namo po pamokų atlikęs namų darbus mėgstu pabūti prie kompiuterio (SAMPO). Patinka futbolas, lankau MMA

1. Prižiūrėti temą

2. Laikytis forumo taisyklių

3. Reguliariai pažiūrėti ar nėra klaidų

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

1. Skiltis kurią norite prižiūrėti ( pažymėti žaliai! ) - Skelbimai Kita

2.  Jūsų amžius: 19 metų.

3.  Aktyvumas per dieną: Serveryje - 2-4 valandos, forume - neskaičiuoju, labai daug.

4.  Jūsų kontaktai: Turit, jei reiks į AŽ.

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: Forumo moderatorius.. Žmogus, kuris prižiūri tvarką. Žmogus, kuris stengiasi ją palaikyti, kad ir kiek kartų sukluptų. Žmogus, kuris pilnai atsidavęs savo darbui, vadovaujasi šaltu protu, kaskart deda įspėjimus forumo nariams, kurie nusiženginėja taisyklėms.. Negi nešaunu? Pasiilgau to forumo moderatorių darbo, kai forume turi praleisti daugiau laiko nei pačiame žaidime. Pasiilgau tos tvarkos, kuri būdavo ankstesniuose projektuose, būdavo griežta tvarka forume, kurios privalėdavo laikytis visi forumo nariai. Esu ir būsiu visada už tvarką, net nesvarbu, ar ji bus palaikoma serveryje, TeamSpeake ar forume. Dažnai tenka pastebėt pažeidimų forume, įvairių narių, kurie nesilaiko taisyklių, įžeidinėja kitus narius pranešimuose, juose vartoja necenzūrinius žodžius, o tai jau praktiškai atbaido naujokus forume ir ne tik manau, nes pamato, kad forume yra tokių narių, kurie nesugeba elgtis deramai, o kaip tik daro sumaištį forume. Ir realiai, paminėt galiu tai, kad pas mane yra didžiulis noras padėti projekto administracijai, arba tiesiog pačiam projektui, apsaugojant forumą nuo taisyklių pažeidėjų. Esu nuo pat starto šio serverio , kaip sakoma "senbuvis". Esu kupinas motyvacijos , bei galiu skirti tam tikra laiką pagalbai serverio forumui , bei jo žaidėjams , nes matau jog Administracija viska daro , kad tik viskas būtų žaidėjams , o jie to nesupranta, tai dėl to noriu padėti ir padaryti jiems tik gera ir parodyti Administracijai jog ne visi žaidėjai yra vienodi , o yra ir tokiu kurie supranta ir viskuo nori prisidėti prie padėjimo. Bet čia irgi ne argumentas kuris nurodo kodėl aš. Kaip visi prieš manę ir po manęs parašys jog mes esame visi skirtingi tai jie yra teisūs. Gyvenimo paradoksas yra toks jog vienas sugeba padaryti vieną darbą , o kitas ne , o tas antras sugeba padaryti tą darbą kuris anas negali padaryti to. Tad čia jau jums spręsti ar aš esu vertas , ar ne.

6. Laisva forma papasakokite apie save: Na padarysiu maža pristatymą apie save. Esu draugiškas , energingas , kupinas idėjų , bei žinių turintis žmogutis , turiu daug motyvacijos, esu patikimas , suprantu gerai tokius žodžius kaip: Tikslas , atsakomybė , priežiūra , samprotavimas , pagalba , bei kantrybė. Esu labai kantrus žmogus , bet kaip ir visi žmonės pasaulyje turiu ir savu minusu ( Visi mes esame neidealus ). Minusai mano būtų jog nežiūrint į nieką esu už teisybę , turiu savo žodį , galiu tiesiai išsakyti savo nuomonę ir jeigu žmogus yra neteisus ir "drasko" akis tai galiu truputi pakelti balsą ir retkarčiais galiu nusikeikti.

7.  Jūsų nuomone trys pagrindinės moderatoriaus pareigos: Tvarkos priežiūra, temų redagavimas/tvarkymas, padėjimas naujokams forume.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

2.  Jūsų amžius:  18

3.  Aktyvumas per dieną:  Serveryje įvairiai nuo 2 valandų iki 4 valandų. Forume tai visa diena seku naujienas skaitau ir taip toliau.

4.  Jūsų kontaktai:  Jeigu reikės kreipkitės į A.Ž

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: Pradėsiu nuo pradžių kas yra moderatoriaus pareigos ir eisiu toliau po biški. Nenoriu rašyti vėjų tai trumpai. Moderatorius svarbus asmuo forume, be moderatorių nebūtų tvarkos visi darytu ką norėtu, bei forumas būtų neprižiūrėtas. Nesakau,kad nėra savininkų, bet jie savininkai atlieka kitas paskirtys jie negali būti moderatoriaus, nes jiems laiko ir tai nelieka, nes stengiasi dėl projekto gerovės, bei mūsų žaidėjų. Moderatorius tai asmuo kuris turi prižiūrėti paskirta jam turinį/tema/temas. Padaryti,kad jo temose būtų tvarka ir nebūtų pažeistos taisyklės. Grįžtam prie klausimo. Manau visi suprantant,kad pareigos tikrai nėra lengvos ir vaikai 12 metų tikrai negalėtu atlikti darbo 100 procentų pajėgumų. Esu asmuo turintys galva ant pečių, o ne kopūstą. Žinau,kad pareigos tikrai yra sudėtingos ir esu tam pasiruošęs visu 100 procentų atlikti sava darbą kuo geriau. Nesu tas eilinis asmuo kuris ateina į projektą pažaidžia 5 dienas ir išeina tikrai ne.  Nesu tas vaikas kuris daro įvairiais nesąmonės,kad tik pakenktu projekto labui. Esu patyręs asmuo ties moderatoriaus pareigomis ir žinau,kad šios pareigos tikrai skirtos ne vaikams. Negaliu sakyti,kad esu už kitus visa galva aukščiau tikrai ne, nes nepažįstu ne vieno kandidato nesu bendravęs nežinau kaip jis kaip žmogus. Todėl nežeminsiu ir kitu kandidatu, o tiesiog leisiu jums spręsti ar esu tinkamas ar ne. Tai va tiek.

6. Laisva forma papasakokite apie save: Labas vakaras visi skaitantys šita laišką. Pradėsiu nuo to,kad man yra 18 metų ir gyvenu telšius.  Savo laisvalaikį skiriu įvairiai tai kompiuteriniai žaidimai tai laisvas laikas su draugais lauke. Esu asmuo kuris nuoširdžiai padės, bei padarys,kad jums būtų tik geriau. Trumpai papasakosiu apie savo minusus bei pliusus. 

Pliusai skambėtu taip: Neatsukantys nugaros asmuo, kai kažkas paprašo pagalbos tikrai suteiksiu ja kuo geriau, bei kuo išsamiau. Bendraujantys asmuo, esu tas asmuo kuriam patinka bendrauti su serverio žaidėjais apie įvairias temas. Esu linksmas pašnekovas jei kalbam apie linksma tema. Trumpai ir aiškiai manau.

Minusai skambėtu taip: Asmuo kuris nemėgsta dviveidžių tikrai man tokia nėra prie širdies. Už nugaros kuria stumia įžeidinėja, o poto kai reikė pagalbos vos neverkia. Asmuo kuris greitai supyksta neslėpsiu greitai ir atleidžiu, tiesiog tam yra cigaretės (Šypt). Tai tiek.

1. Susitvarkyti savo paskirta turinį kuo išsamiau,kad suprastu naujokai ir nekiltu problemų.

2. Prižiūrėti savo temas,kad nebūtų platintas įvairus turinys N-18, bei nebūtų reklamos.

3. Laikytis visu projekto taisyklių, bei nepažeidinėti jų.

Viso gero!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

Anketa:

2.  Jūsų amžius: 16 metų

3.  Aktyvumas per dieną: 60-120min

4.  Jūsų kontaktai: Skype:lukys883 daugiau į až duosiu

Kol projektas buvo gyvas seniau žaisdavau tai esu patyręs senbuvis turiu tikrai pakankamai patirties tikrai kaip kiti nekursiu čia litanijos, nes iš jos nieko gero tikrai nebus. 

Sveiki visi kas skaitysite. Esu Lukas man yra 16m, gyvenu Telšiuose laisvalaikiui savo laiką skiriu tiek kompiuteriui, tiek su draugais išeiti į lauką.Esu mėgstantis žaisti žaidimus todėl jais domiuosi, esu žmogus kaip sakant geležinių nervų, bendraujantis, padedantis ir pasitikintis savimi. Nežinau ką čia dar papasakojus manau užteks.

Tvarkyti ir prižiūrėti savo skiltį

Padėti ir suteikti pagalba žaidėjams tiek žaidime ir forume

Laikytis visų savo taisyklių

Redaguota Lukyszz_Quattro
Ištaisiau klaidas

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Aš rašysiu CV formatų.

Sveikas , Winstonai.

Serveryje mano pseudonimas yra ; Damn_Andzej , laisvalaikiu užsiemu sportų , stengiuosi kuo daugiau laiko skirti sportui , bei draugams. Nuo pat mažens man tėtis , kaldavo man į niekada negalima draugų palikti bėdoje. Man nesvarbu ar su žmogumi susikalbame ar pykstamės , tačiau jaigu jam reikalinga pagalbą - aš padėsiu jam. Esu toks žmogus kuris mokosi iš savo klaidų , padarius klaidų aš stengiuosi jų nebepadaryti. Visa stengiuosi būti draugiškas , bei tvarkingas bičiukas , iki šiol įgūdžius tobulinu , šiuo metu esu pilnai savarankiškas žmogus , tai šis bruožas liks visalaika manyje 🙂 Šiuose pareiguose reikia tvarkingo žmogaus , kuris puikiai atliktų jam paskirtą darbą. Iš visų kitu išsiskiriu , jog visada sugebu visada padaryti , tai ko neasu padaręs , nesvarbu ar tai trūktų amžinybe ar ne , tačiau nebaigto darbo nepaliekų , stengiuosi kuo greičiau , bei tvarkingiau jį atlikti. Esu žmogus pasitikintis savimi , motyvuojantis siekti užsibrežtų tikslu save , tačiau kartais ir kitus , esu kūrybingas kas mano nuomone yra tikrai naudinga , gebu padaryti tai ko prašo žmogus , žinoma žiurint pagal situacija ir pareigas , žiurint ko žmogui reikia ir ką galiu padaryti ir ko negaliu padaryti. Esu rimtas , stengiuosi krėsti kuo mažiau kvailysčių , vis dėl to jau turiu metų 😄 , gyvenu savarinkiška gyvenima. Minimaliai aprašiau savo characterio bruožus. Apie save daugiau galėčiau papasakoti apie savę prie gero kaseko 🙂 TGP-lifes.lt serverį pasirinkau, dėl to jog mačiau , kad jis bus ūnikalus , bei išsikiriantis iš kitų SA-MP projektų. Pirma karta atėjus į TGP nebuvo tokios minties , kad pasiliksiu ilgam 🙂 Po TGP uždarymo aš ėjaus į kitus projektus , bet  ten man nebuvo linksma kaip TGP , todėl išgirdus , kad per naujo startavo projektas aš sugrįžau , atėjus į projekta aš pamačiau daug žinomų nick'ų , todėl aš pasilikau kadangi per 3 valandas man vėl pradėjo patikti jame žaisti ne vien dėl žinomų žaidėjų , bet serverio savininkų , administacijos , bei jų atsidavimo serveriui. Labiausiai man šitame serveryje žavi aktyvi , bei draugiška kompanija ir administracija , man nėrą svarbu , kad serveryje žais 10-20 žmonių svarbiau , kad gerą kompanija.

Dabar norėčiau pakalbėti apie f.moderatoriaus pareigas  - Serveryje esu pasiekęs daug , o man tai tinką 🙂 Pilnavertiškai esu susipažinęs su visu projektų , jo veikla , taisyklėmis , komandomis ir t.t. Mano nuomone esu pilnai tinkantis kandidatas į f.moderatoriaus pareigas , esu atsakingas , ir visuomet prisiimu kaltę 😄 už savo padarytus veiksmus , o kartais tenka pameluoti 🙂 Šiame serveryje esu ne naujokas , pagal XP kiekį gal ir esu naujokas , bet pagal visą patirti TGP serveryje neasu naujokas , visada priimu kritiką , kad ir bet kokia jinai būtų , esu patikimas ir laikausi žodžio , neasu melagis ir kaip tik tokių žmonių nemėgstu , stengiuosi analizuoti , ir kažka keisti savyje , kad nebučiau nuobodus. Toliau ; aktyvumas , esu ganėtinai aktyvus , tad skirčiau labai daug prie forumo + daug laiko dar serveryje. Forumo skiltis , temas stengčiausi tvarkyti tehniškai tvarkingai , be klaidų. Gavus pareigas , padėčiau forumo lankytojams , susikūrčiau skiltčių taisyklęs , peržvelgčiau senas temas , senas ištrynčiau naujas palikčiau , reikalingas bei aktuolias forumo lankytojams palikčiau , sūkurčiau reikalavimus norint sūkurti skilties temą , skiltis niekada nebūtų apleistos , stengčiausi sutvarkyti kuo greičiau , bei tvarkingiau viską , reguočiau atsakingai į viską.

Kontaktai ; 

Discord'as; w3T#3915

Pagarbiai ; @Damn_Andzej , noriu palinkėti Winstonui , kad išrinktu žmogų kuris tikrai vertas šių pareigų. Sekmės dalyvaujientiems.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

2.  Jūsų amžius: Man yra 15 metų.

3.  Aktyvumas per dieną: Serveryje pražaidžiu po 2-3 val per dieną, taipogi dažni būnu prisijunges ir forume.

4.  Jūsų kontaktai:  Discord- iDeasel#2265

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: Manau, mane pasirinkti turėtumete, nes esu aktyvus žaidėjas, neesu naujokas serveryje žaidžiau prieš serverio uždarymą, turiu brandų bei griežtą charakterį, moku valdyti pykti ir susitvarkyti su problemomis.

....

6. Laisva forma papasakokite apie save: Esu Eimantas, man yra 15 metų. Esu besimokantis žmogus, bet atrandu laiko pažaisti ir šiame serveryje. Laisvalaikį leidžiu prasmingai, būnu su artimaisiais žmonėmis, draugais, lankau mokylą,  bei žaidžiu TGP serveryje. Nors man yra palyginus nedaug metų - 15, esu pakankamai subrendes ir pasiryžęs moderatoriaus postui, todėl nes esu labai santūrus, griežtas, pasitikintis savimi žmogus. Moku bendrauti su serverio žaidėjais, žinoma ir realybėje skaitaus su kitais žmonėmis. Taipogi esu atsakingas žmogus, padarytas klaidas stengiuosi ištaisyti kuo greičiau ir iš jų pasimokyti - nebekartoti jų daugiau. Labai nemėgstu žmonių, kurie nesilaiko taisyklių, nesiskaito su kitokiais žmonėmis, ir tiesiog neturi sąžines jausmo. Kartais esu ir humoristas, tačiau juokauju su saiku, kad nepažeisti nei vieno nei kito asmens teisių.

....

Mano nuomone svarbiausia moderatoriaus pareiga yra, žinoti savo pareigų taisykles ir jų būtinai laikytis. Žinoma svarbu yra būti aktyviam, dažnai apsilankyti forume ne tik žaidime ir BŪTINIAUSIAI prižiūrėti tvarką savo skiltyje. Be  to svarbu yra padėti tiems, kuriems labiausiai reikia pagalbos su Jums priklausančiu sektoriu.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

1. Skiltis kurią norite prižiūrėti ( pažymėti žaliai! ) - Skelbimai / Kita - Asmeniškai man nėra skirtumo ką prižiūrėti kadangi moderatoriaus darbas nėra gan sunkus kaip visi galvoja, esu buvęs moderatoriumi, bei prižiūrėtoju populiariuose serveriuose problemų niekad nebuvo ,bei nebus su manim.

2.  Jūsų amžius: 18 metų.

3.  Aktyvumas per dieną: 450min~, forume daugiau kadangi visada esu per telefona, kadangi tik šiandiena atėjau tad pradėsiu žaisti jau nuo vakaro.

4.  Jūsų kontaktai: discord (silverpro#8516)

Mane pasirinkti turit kadangi esu puikiai motyvuotas asmuo, bei turiu nora plėsti šį serverį auksčiau ,nei kas gali pagalvoti, esu tikrai ne vaikas ,bei šias pareigas pilnai suprantu. Niekada neieškau kompromisu ar kažko, visada kruopsčiai atlieku darba, bei draugiškai dirbu komandoje, niekada nemėgau pyktis, esu visada neutralus. Nesvarbu ar draugas ar nedraugas taisyklės visiem vienodos, niekada neesu atlaidus, nereikalauju daug iš žmoniu, kadangi kiekvienas žmogus yra skirtingas save gali parodyti visiškai kitaip, nei kas kitas. 

....

Sveiki, mano vardas Danielius, daugeli savo gyvenimu metu praleidau SAMP serveriuose, jau nuo 2012 metų esu puikiai žinomas keliose pop, projektuose kaip buvęs komandos narys, palikau senus projektus vien dėl to ,jog atsirasdavo visada konkurentu kurie bandydavo mane nuversti, nes man vyko mokslai ,bei aktyvumas buvo 150min, tačiau kaip vėl viskas pasikeitė sugalvojau grįžti ir savo jėgas bandyti jau kažkur kitur, kur manęs niekas nepažinotu, bei bučiau neutralus kaip visada.

....

1. Taisyklės visiems yra vienodos.

2. Taisykliu nesilaikymas neatleidžia nuo atsakomybės.

3. Kiekviena taisyklė yra svarbi, jai jos nebūtu, nebus tvarkos.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

2.  Jūsų amžius: 17 metų.

3.  Aktyvumas per dieną: Šiuo metu mano aktyvumas per dieną yra nuo 200 iki 600 minučių, gali būti ir daugiau, priklauso ką tą dieną veikiu, ar nebūnu išvykęs ir pan.

4.  Jūsų kontaktai: Jei pateksiu, galėsiu duoti tada, nes noriu per daug viešintis.

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: Mano manymu mane turėtumėte pasirinkti vien dėl to, jog esu turėjęs labai daug Forumo Moderatoriaus pareigų įvairiuose serveriuose, todėl su mano darbu jums nekiltų jokių problemų. Moku pilnai susitvarkyti man priskirtas skiltis, susikurti šablonus (jei jų reikia) bei tas skirtis pilnai prižiūrėti. Todėl mano skiltyje nebūna jokių "free posterių" ar žaidėjų, kurie bando įžeidinėti, kitus forumo lankytojus. Dažnai stebiu forumą, jei atsiranda kokių nors naujienų jas iškart peržiūriu ir jeigu forumo lankytojas parašo kažką neigiamo, diskriminuojančio jį iškart baudžiu forumo įspėjimais. Be to kaip minėjau ankščiau mano aktyvumas serveryje yra didelis, šiuo metu kaip yra paskelbtas karantinas ypač aktyvumas didelis, nes vos ne visą dieną sėdžiu prie kompiuteriu, todėl su mano aktyvumu nekils jokių problemų. Šių pareigų labai noriu, nes šis projektas yra unikalus, todėl jame ir daug įdomiau žaisti bei yra draugiški serverio žaidėjai (ne visi). Taigi trumpai apsibrėšiu kodėl turėtumėte pasirinkti mane: Didelis aktyvumas, ryžtas, noras, patirtis.

6. Laisva forma papasakokite apie save: Sveiki, esu Viktoras, man šiuo metu yra 17 metų. Gyvenu Vilniuje. Esu moksleivis, mokausi 11-oje klasėje. Gyvenime užsiiminėju sportu: tinklinis, krepšinis, futbolas. Esu draugiškas, mandagus, malonus, randu bendrą kalbą su visais, nesprendžiu apie žmonų iš jo metų, bendrauju tiesiog su visais, nes man patinka bendrauti ir užvesti kokią nors mintį, po kurios galėtume laisvais kalbėtis. Esu kantrus, jei man tenka palaukti šiek tiek, nemetu visko, o tiesiog palaukiu. (To kai kurie žaidėjai negali padaryti). Esu labai smalsus, man visą laiką įdomu įsikišti į kitų pokalbius ir sužinoti kuo daugiau informacijos, todėl nežinau ar čia gera savybė ar ne. Neesu pasikėlęs ir nemėgstu pasikėlusių žmonių, jei tiesiog mane veikia neigiamai ir su jais neįmanoma surasti bendros kalbos. Na ir ant pabaigos esu tiesmukas, mėgstu visą tiesą apie tą žmogų iškloti tiesiai jam į akis, ne už nugaros ar per kitus. 

7.  Jūsų nuomone trys pagrindinės moderatoriaus pareigos:

Prižiūrėti forumą, ypač savo skiltį.

Baustis visus žaidėjus forume už tam tikrus pažeidimus, nesvarbu ar jis draugas ar pažįstamas. 

Prižiūrėti serverį nuo čyterių, kenkėjų ir pan.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

2.  Jūsų amžius:  15-liką

3.  Aktyvumas per dieną:  100+ žaidime / 20-40+ forume

4.  Jūsų kontaktai: Pill#9696

Na nes esu komunikabilus žmogus ir su manimi labai lengva rasti kompromisa , esu paprasto būdo ir žmogus su patirtimi , manau čia jūsų reikalas ar mane pasirinkti bet jeigu jau gaučiau šias pareigas atlikčiau savo pareigas kruopščiai ir gerai , tuo pačiu esu motyvuotas bei užsideges ties pareigom o tai yra svarbiausias aspektas dėl ko turėtumėte pasirinkti mane.

Vaizdo rezultatas pagal užklausą „hi gif“

Sveiki mano slapyvardis žaidime yras (Kill_Pill) , man šiuo metu yra 15-liką(hb birželio 2) , esu paprasto būdo žmogus , nelabai konfliktiškas bet būna atveju kai reikia , atėjau į šį projekta nes pakvietė draugas ir sužinojau ,kad čia yra cbugas , na man to ir reikėjo nes aš esu iš to serverio kuriame yra cbugas ir jau įprates taip , na bendrauju su dauguma šio serverio narių geri ryšiai su Forreli klano nariais(ne su visais) , esu gana draugiškas bet kaip draugiškas kaip su manim tai ir aš su kitais , mėgstu kompiuterinius žaidimus ir šiuo metu mano žaidimu sąraše dominuoja SA-MP , su manimi lengva rasti kompromisa nes nesu užsispyres mėgstu išmeginti save visur ir siekti kažko , norėčiau gauti (VFX) temos skilty dėl to nes aš pats ten dažnai keliu (VFX'us) ir manau ,tai man būtų kaip tik.

1. Būti aktyviam , kruopščiam , darbštingam bei draugiškam.

2. Turėti gera reputacija projekte nebūti blogai pasižymėjusiam.

3. Atlikti savo pareigas kas yra duota teisingai.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

2.  Jūsų amžius: 19 metų.

3.  Aktyvumas per dieną: 4-6 valandos ir daugiau.

4.  Jūsų kontaktai: Discord; miniazavutsaša#1560

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: Esu malonus, pareigingas bei charizmatiškas žmogus. Turiu daug patirties šioje srityje. Esu aktyvus, ir be problemų susitvarkyčiau su šiomis pareigomis, turiu idėjų, kurias norėčiau atnešti į šį projektą, būnant moderatoriumi stengčiaus ne tik gerai prižiūrėti savo skiltis, bet ir stengtis gerinti šio serverio aktyvumą, bei kurti vis didesnę bendruomenę.

....

6. Laisva forma papasakokite apie save: Esu Aurimas, man yra 19 metų, šiuo metu atostogauju, na manau kaip ir dauguma, kadangi visame pasaulyje karantinas. Bet dabar ne apie tai, esu labai atsakinga asmenybė, bei charizmatiška, į šias pareigas žiūrėčiau labai rimtai, stengčiausi kaip ir minėjau, ne tik prižiūrėti ir tvarkytis forume, bet ir stengčiausi gerinti šio serverio kokybę, bei kurti dar didesnę TGPLIFE bendruomenę. 

....

- Atsakingumas.

- Unikalumas.

- Lietuvių kalbos išprūsimas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Parašė (redaguota)

1. Skiltis kurią norite prižiūrėti ( pažymėti žaliai! ) - Skelbimai / Kita (didelės reikšmės nera už kurią skiltį reiktų būti atsakingam)

2.  Jūsų amžius: 21 - eri.

3.  Aktyvumas per dieną: 180-240 min.

4.  Jūsų kontaktai: DC - dainiuc#3974

Šiame žaidime turiu daug patirties, taip pat ir tinklapyje esu susidūrės ne viename projekte su šiomis pareigomis. Forumo skilčių moderavimas, įspėjimai už nusižengimus, bendras puslapio administravimas man yra gerai žinomi dalykai. Šiuo metu turintis pakankamai laiko prisidėti prie projekto gerovės ir įnešti tam tikrą indėlį iš savo pusės.

Esu atkaklus, siekiantis tikslo, atsakingai žiūrintis į savo pareigas.

• Gramatikos žinios
  • Aiškus minčių dėstymas
  • Atsakingas požiūris į suteiktas pareigas
Redaguota Donny_Luciano

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

2.  Jūsų amžius: 14

3.  Aktyvumas per dieną: Kol kas negaliu tiksliai apibūdinti, bet manau prižiūrėti sekcijai tikrai užtektų (300 minučių reikalaujant per d. forume tikrai bus). 

4.  Jūsų kontaktai:  Bako#6867

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus: yeah, esu naujas žaidėjas, manau tikrai kiekvienam turi būti suteiktas šansas kodėl turime gauti pareigas ar t.t, esu darbštus,atsakingas, ieškantis veiklos vaikinas, manau vient todėl ir renkuosi didžiąją sekcija, manau reikia įrodyti viską darbais o ne žodžiais tai tiek.

6. Laisva forma papasakokite apie save: Esu Laurynas, 14 metų vaikas, ir atėjo laikas surasti kažkokį nors naują projektą, pamačius tgplife ir kiek girdėjas apie jį ankščiau pradėjau žaisti šiam serveryje, manau esu darbštus,atsakingas,pareigingas,draugiškas kaip minėjau ieškau veiklos kuria galėčiau užsiimti ne tik serveryje, bet ir forume tai manau moderatorius būtų tikrai gera idėją, manau labai daug išsiplėsti nereikia ir malti shit parašiau būtina informacija kuri galėtų suteikti jums informacijos apie mane. 

Aktyvumas sekcijoje

Pagarba (draugiškumas diskusijoms nariams)

Atsakingumas ( tvarkingai prižiūrėjimas skilties ir pnš.)

Labai daug nenoriu malti tiesiog parašiau tai kas būtina, sėkmės kitiems kandidatams!

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Anketa:

2.  Jūsų amžius: 17

3.  Aktyvumas per dieną: 240-360 minučių.

4.  Jūsų kontaktai: Tanks#6384

5. Trumpas, argumentuotas ir konkretus atsakymas kodėl  turėtume pasirinkti jus:šiame projekte jau esu nebe paprastas žaidėjas, o jau turėjas vienas pareigas direktoriaus, manau šiuo metu esu pasirengęs būti tuo skilčių moderatoriumi ir prižiūrėti savo skiltis bei prižiūrėti patį forumą. Šiomis pareigomis esu tikrai praėjęs ne vieną kartą, tad manau tikrai susitvarkysiu labai lengvai. Esu žmogus turintis pakankamai patirties ir išmanau šių pareigų darbą bei specifiką.

6. Laisva forma papasakokite apie save:Sveiki visi, esu šiuo metu paprastas žaidėjas serveryje, manau dar ne visi mane taip gerai pažįsta ar žino, tai man yra septinioliką metų, esu labai griežtas su pareigomis, bet draugiškas kaip žaidėjas. Mėgstu laiką praleisti tiek prie kompiuterio ir lauke su draugais. Esu visada pasirengęs priimti visus iššukius bei priimti teisingus sprendimus. Visada esu atviras bei mėgstu daryti kas man patinka bei tinkama.

1. Atsakingumas už savo skiltis ir savo daromus veiksmus.

2. Aktyvumas serveryje, forume bei discord programoje.

3. Tiksliai ir protingai atlikimas savo pareigų ar skilties.

4. Puikus bendravimas, griežtas bei turintis patirties.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Savininkas

DĖL DISKUSIJŲ FORUMO MODERATORIAUS

Kadangi administracija iš pateiktų anketų neišsirinko pakankamai stipraus kandidato, šios pareigos yra suteikiamos @Lukas_Wudberis. Tai nereiškia, jog viskas taip ir liks amžinai, tai yra daugiau bandomasis laikotarpis pažiūrėti, kaip seksis. Jei šis asmuo neatitiks lūkesčių, vėl skelbsime atranką ir ieškosime kito žmogaus.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...