Jump to content
Turbo_Diesel

Čyteris Martinis_Beckham

Rekomenduojami pranešimai

1. Jūsų Vardas_Pavardė: @Turbo_Diesel

2. Nusižengusio žaidėjo Vardas_Pavardė: @Martinis_Beckham

3. Nusižengimo aprašymas: Nū palei mane aimas, visas kulkas kiek šaudo tiek pataiko. Pasižiūrėkit patys, jei neatrodys kaip aimas nebaninkit, atrodys - baninkit.

4. Įrodymai:

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Čia nėra aimboto , pasižiūrėk iš ak jei žmogus prie pat tada viska pataikysi o jei iš toli beveik nieko ,nes kulkos skraido ratu , nėra aimboto viskas čia normaliai . Puse kulkų net nepataiko DMG informeri įsirašykit tada matysit kas į ka pataiko vyrai !

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
14 minutes prieš, Nicholas_Lucciano parasė:

Čia nėra aimboto , pasižiūrėk iš ak jei žmogus prie pat tada viska pataikysi o jei iš toli beveik nieko ,nes kulkos skraido ratu , nėra aimboto viskas čia normaliai . Puse kulkų net nepataiko DMG informeri įsirašykit tada matysit kas į ka pataiko vyrai !

Nu gal kaip man nelabai pašaudančiam ir atrodo. Nu tebunie ne aimbotas.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Savi savus pzuina ir ožina !! gerai judi

o aš pakomentuosiu todėl nes čia nėra jokio aimboto tu pagal savo efektus biški pažiūrėk? ? daugiau nei puse kulkų pro šalį, o per tavo kraujo efektą atrodo tau kad visos pataiko, tikriausiai kaip mesius pavydit kad žmogus geriau pašaudo, peace. 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
32 minutes prieš, Germa_Bako parasė:

Savi savus pzuina ir ožina !! gerai judi

o aš pakomentuosiu todėl nes čia nėra jokio aimboto tu pagal savo efektus biški pažiūrėk? ? daugiau nei puse kulkų pro šalį, o per tavo kraujo efektą atrodo tau kad visos pataiko, tikriausiai kaip mesius pavydit kad žmogus geriau pašaudo, peace. 

nesenai pradėjau dm'int tai nzn

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

čia nėra tikrai joks CHEAT, nes AK ginklas jei iš tolį šaudant tai kulkos skraido ratu, iš arti pataikysi viską.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...