Jump to content
Winston_Churchill

tgplife.lt // samp.tgplife.lt

Rekomenduojami pranešimai

Savininkas

3nqdhPe.jpg

TGPLIFE.LT | tavo gyvenimo pradžia


samp.tgplife.lt : www.tgplife.lt

____________________________________________________________________________

Sveiki, norėčiau jums pristatyti mūsų projektą - TGPLIFE.lt. Taip taip, tai yra senasis gerasis GRP tipo serveris įsikūręs San Fierro mieste. Projektas susikūrė tik vienam tikslui - atkurti senus, gerus laikus! Manau didžiąją dalį domina kokią modifikaciją naudojam? - bus naudojama tgp senoji modifikacija ( ~ 2012m. ), mūsų nuomonė tai buvo puikus pagrindas serveriui būtent šiam serveriui.
Mūsų idėja nėra niekuo išskirtinė, mes tiesiog norime paleisti į rinką seną bei visiems gerai žinomą serverį, kuriame tiesiog buvo galima mėgautis papraščiausiu žaidimu, atsipūsti nuo mokslų, darbų bei linksmai praleisti laiką su draugais.
Mūsų pagrindinis tikslas grąžinti seną, paprastą bet gerą žaidimo malonumą.

____________________________________________________________________________

PAGR. ADMINISTRACIJA

Winston_Churchill

Morphix

Kesa_Sport

____________________________________________________________________________

SERVERIO SISTEMINĖ PUSĖ

• transporto sistema

Serveryje vyrauja 3-ų tr. priemonių sistema. Transporto turguje galima įsigyti tris skirtingų tipų tr. priemones: Kreditinis transportas, Motociklai, Visas likęs transportas ( neskaitant darbų tr. priemonių, lėktuvų, katerių ). Transporto valdymas bus gan paprastas su komanda /masina arba /transportas ( pagal patogumą )

• serverio namų sistema

Turbūt visiems aktualus dalykas serveryje turėti nuosavą namą? Name galima laikyti pinigu, ginklus, narkotikus, aprangas ar net pasikviesti svečių bei atšvesti balių! Namo galimybes ribos jo lygis ( viso 5 lygiai ). Kiekvienas namo lygis turės skirtingą interjerą, seifo talpą bei ribos kiek amunicijos ar kitų nelegalių medžiagų galėsite laikyti savo namuose.

• serverio verslų sistema

Serveryje žaidėjai turės galimybę įsigyti norimą verslą bei jį valdyti taip, kaip jie nori. Tačiau norėdami jog verslai neštu nors šiokia tokia naudą, verslų savininkai turės siūsti faktūras savivaldybei jog gautu išmokas.

____________________________________________________________________________

SERVERIO DARBAI

Taigi mūsų serveryje rasite iš viso 7 darbus reikalaujančius direktoriaus pakvietimo ir taip pat 5 darbus kuriuos laisvu pasirinkimu galėsite dirbti ir kaupti patirtį

papildomą informaciją apie darbus galite rasti skiltyje paspaudę čia.

( taip pat šioje skiltyje bus skelbiamos atrankos į direktorius/pavaduotojus, bei visa jiems reikalinga informacija )

• 1. policijos departamentas

Serverio tvarkos prižiūrėtojai, angelai sargai. Pagrindinis tikslas saugoti serverio žaidėjus bei prižiūrėti tvarką keliuose. Šį darbą renkasi žaidėjai mėgstantys eiti garbingu keliu, o ne klystkeliais.

• 2. medikai

Vienas svarbiausių darbų San Fierro mieste - gyvybių gelbėjimas. Medikai serveryje rūpinsis žaidėjų sveikatos būkle. Tad jeigu nebijai kraujo ir esi pasirįžęs gelbėti givybes - šis darbas kaip tik tau.

• 3. mechanikai

Transporto priemonių specialistai, sugebantys ne tik surasti problemą bei ją pašalinti, bet ir taip "paturbinti" transportą, jog be problemų laimėtumėt drift ar drag renginius mieste.

• 4. taksi

Kas per serveris be taksi? Čia dirba žaidėjai, savo laiką skiriantys jūsų kelionės tikslui, būtent jie stengiasi jog pasiektumėte savo kelionės tikslą saugiai bei nereiktu keliauti pėsčiomis!

• 5. fūristai

Laikinai fūristai serveryje svarbios paskirties neturi, tačiau laikui bėgant nuo jų priklausys transporto kiekis tr. priemonių salone, elektronikos prietaisai parduotuvėse bei kiti svarbūs dalykai, be kurių neįsivaizduotumėte savo dienos.

• 6. advokatai

Advokato pagrindinis tikslas padėti įkalintam žaidėjui ankščiau įkvėpti laisvės kvapo. Tačiau jų paslaugos nėra nemokamos, norėdami nusikratyti teistinumo naštos turėsite sukloti nemenką sumelę.

• 7. dyleriai

Serverio nusikalstamosios pusės atstovai atstovaujantys juodają rinką bei prekiaujantys ginklais ir kitomis narkotinėmis medžiagomis.

SERVERIO GRUPUOTĖS

• 1. Sindacco
• 2. Forelli

Pagrindinės serverio gaujos - SindaccoForelli kovoja tarpusavyje, jos gali užiminėti savo priešininkams priklausančias teritorijas, tačiau tam reikalingi bent 5 puolamos, bei puolančiosios gaujos nariai. Nenorite kariaut tarpusavyje? Susivienikyte ir pulkite bankąsavivaldybę arba policijos departamentą, tegul teisėsauga kimba į darbus ir lieja prakaitą gindami visuomeninį objektą!

____________________________________________________________________________

tinklapio adresas

facebook

 

serverio ip: samp.tgplife.lt

email: info@tgplife.lt

Dalintis šį pranešimą


Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Svečias
Ši tema yra užrakinta.

  • Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

    Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

×
×
  • Create New...