Jump to content
Joseph_Stalin

Atėjo laikas.....

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki draugai,žaidėjai,kolegos bei administratoriai.Niekada nemaniau kad rašysiu tokį dalyką kaip atsisveikinimo temą ar kąnors panašaus.Viskam su laiku ateina savas laikas ir šiandien yra būtent ta diena.Kodėl taip atsitiko? Turbūt iškyla ne vienam toks klausimas bet jau porą savaičių pasidariau nebeaktyvus.Aktyvumas mano sumažėjo prasidėjus nuotoliniam mokymuisi nes nebeliko kada užsiimti žaidimais.Kažkaip jaučiau kad manęs nebetraukia nei žaidimai,nei sampas,nei kokios nors kitos veiklos kuriomis būtų galima užsiimti.Tiesiog buvo laiko stoka.Nežinau ar kada begryšiu į šį projektą,o jaigu ir gryšiu kada,gryšiu kaip paprastas žaidėjas.Visu pirma norėčiau padėkoti @Kesa_Sport už suteiktą šansą,už visas galimybes bei pokyčius komandoje.Esu be galo jam dėkingas už visus išlietus nervus ,sutrugdymus bei kitus niekučius 😄 .Noriu padėkoti @Saint_Dzo kuris padėjo man,kai buvau neaktyvus ir atsakė į visas temas,padėjo su iškilusiais klausimais bei įvairiomis temomis.Taippat žinoma ir @Rock_Zapaski @morphix @Winston_Churchill dėkui jums už šį projektą,už šio projekto galimybes ir linkiu jums ko geresnės ateities bei žinoma laikykit projektą už vadžių 🙂Žinoma dėkoju visiems žaidėjams,kad jūs kartas nuo karto palaikydavote bei paskatindavote serverio komandą,mane imtis pokyčių.Noriu atsiprašyti ir tų žmonių kuriems kažką padariau,pasakiau,ar kaip kitaip sutrigdžiau jų veiklą ar būdą,galbūt įskaudinau.Manau nerašysiu didelės litanijos,nes visą naktį galvojau ką parašyti,kaip išdėstyti mintis ir jas išsakyti.

Taigi priejome prie liepto galo kai tenka sakyti sudie 🙂 .......

Sekmės Žaidime TGPiečiai 🙂 !

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Padarei savo ir tavo indėlis čia yra didžiausias nuo pat starto, kad tvarka serveryje būtų. Šaunuolis, gaila ir pasiilgsim. Gaila paleist tokį gerą kolega, nei vieno blogo žodžio nebuvo į tavo puse. Sėkmės 😉😉

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prisijunk prie pokalbio

Tu gali paskelbti žinutę dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turi paskyrą, prisijunk norėdamas paskelbti žinutę iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...