Jump to content
Rock_Zapaski

Visiems tariu sudie...

Rekomenduojami pranešimai

giphy.gif

Sveiki, visi TGPLIFE.LT projekto žaidėjai, taigi atėjo ta diena kai turiu tarti sudie...

Papasakosiu šiek tiek  nuo pat pradžių...

Esu senas projekto žaidėjas jau nuo 2012 metų pradėjau žaisti šiame projekte ir pradėjau užimti šiame projekte nemažas pareigas buvau Vyr.Moderatorius, atsakingas už kompensacijas. Nuo šito projekto pradėjau semtis patirties ateityje šis projektas nuo pat pradžių pradėjo augti ir plėstis SA-MP rinkoje. TGP-LIFE projektas 2013 metais buvo pasiekęs 147 rekordą, tie laikai ištikro būdavo linksmi šis projektas man buvo labai artimas širdžiai aišku taip yra ir dabar. Nemoku pasakyti koks buvo jausmas žaisti tais metais kaip viskas buvo šaunu, ir tikrai buvau laimingas jog galėjau užimti tokias aukštas pareigas šiame projekte. Nuo 2012 metų iki 2014 metų buvau 2 metus TGP-LIFE.LT projekto komandoje.

Tais laikais serveryje buvo labai didelis veiksmas vykdavo įvairus įdomus susišaudymai, ties gaujų, teisėsauga. Tais laikais niekas nemokėjo Cbug visi šaudydavome su M4, AK-47 visas veiksmas būdavo įdomesnis negu dabar, mažai kas naudodavo čytų, mažai kam jų ir prireikdavo. Atsimenu būdavo gaujos Agberos,Westside,San Vego.

Tais laikais serveryje  vykdavo labai įdomūs eventai, labai daug būdavo veiklos serveryje niekam nereikėdavo pritraukiančių sistemų kurios dabar labai populiarios, aišku tais metais projektas labai tobulėjo, tikrai serveryje atsimenu būdavo sistemų kurios būdavo ir nematytos, tikrai serverio modifikaciją manau būvo iskirtinė tais laikais.

Senai norėjau atgaivinti šį projektą, atrodo buvo labai daug motyvacijos pradėti kažką naujo susisiekiau su Gediminu senu projeko savininku, šiek tiek pabendravome, jis irgi norėjo kažką pabandyti atkurti, bet nelabai mums ir gavosi. Po kelių dienų pamačiau jog Kesa_Sport pasidalino tgplife.lt svetainę, susisiekiau su juo ir pabendravome gavosi taip jog grįžau į projekto komandą. Atrodo pradžioje viskas buvo puiku, lankiausi serveryje dirbau savo darbą ką ir reikėjo. Bet po kažkiek laiko labai greitai išgaravo šitą motyvacija, pradėjau nebesilankyti dažnai serveryje, dėl laiko stokos. Šiandien sukako kai projekto komandoje išbuvau lygiai 2 mėnesius.

Kodėl pasitraukiu iš projekto?

Kaip ir supratote dingo motyvacija, atsirado  realybeje labai svarbių įvairių darbų, liko labai mažai laiko skirti šiam projektui. Realiai neplanavau pasitraukt iš projekto, bet pats pagalvojau kodėl turiu būti projekto komandoje jeigu esu neaktyvūs serveryje, ir negaliu skirti laiko tiek kiek reikia. Aišku kad būdavau neaktyvūs serveryje, bet visada kas paprašydavo iš manęs pagalbos jos sulaukdavo. Nebuvau tikrai pabėges nuo žaidėjų iki galo kaip išgalėdamas prisidėdavau prie projekto.

Na, ką mielieji žaidėjai manau atėjo laikas atsisveikinti, nežinau ar ilgam ar kiek laiko tai užtruks, bet dabar jaučiu jog negaliu būti šiame projekte ir prisidėti prie projekto, tai nusprendžiau atsiveikinti su šiuo projektu nežinau ar dar sugrįšiu bet tikėkimes jog ateityje būs atsiras laisvo laiko ir tikrai būsiu užtikrintas jog galiu grįžti į projektą jeigu taip lems aplinkybės. Bet dėja... to negaliu pažadėti, ir yra labai mažai šąnsu jog grįšiu.

Labiausiai noriu padėkoti, @Kesa_Sport  , @Winston_Churchill  , @morphix  . Ačiū jūms labai jog suteikete šąnsa man sugrįžti.

Linkiu TGPLIFE.LT viso ko geriausio !

Ačiū visai projekto komandai,

Joseph_Stalin

Saint_Dzo

Rytis_Awesome

Lukas_Wudberis

Ir ačiū visiems TGPLIFE.LT žaidėjams...

Akimirkos

eventnuotrauka1.thumb.png.795d9614ecf8b43f62553f4893efc72d.png

eventfoto2.thumb.png.372bc2b0d05ec8c050cbd55ab55a51a2.png

event1.thumb.png.5cbbba1bc3d4cb0492df741e07289f6e.png

giphy.gif

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų
Temos autorius Parašė (redaguota)

prieš 2 valandas (-ų) , Pablo_Bandit parasė:

Tiek metų seni draugai buvom kiek tau padėjau įsitrint tarp projektų.Sėkmės gal kur kada ir susitiksim mano kontaktus turi

Ačiū, labai tikiuosi !

Redaguota Rock_Zapaski

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minute , Jimmy_Luciano parasė:

Gaila, kad palieki komandą 😞 Sėkmės. Kada skola ubagas gražinsi uz drift eventą 100k?😂😂😂

Man pačiam irgi buvo labai liūdna palikti projekto komanda, bet neliūdėk visada užeisiu į serverį kai tik galėsiu, ir žiūrėsim tikėkimes pavyks susitvarkyti realiam gyvenime viską ir susistos į savo vietas, ir galėsiu pasiskirstyti laiką, tai manau gal ir būs proga grįžti, o jei ir ne, tai projektas visada būs mano širdyje.

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 1 minute , Aurimas_Mint parasė:

Sėkmės tau, tikiuosi projektas toliau gyvuos ir bus tobulinimas, nes tik su laiku viskas ateina. 🙂 

Ačiū tau labai, taip ir bus, ir kitaip negali būti, projektas turi gyvuoti 🙂 

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema
prieš 20 valandas (-ų) , Alach_Achbar parašė:

Nesitikejau pamatyti video kaip anais laikais rinkdavom rekordus 👊

Seni gali apie tai pamiršt, kad dabar tokius rekordus mušim 😄

Dalintis šį pranešimą

Nuoroda į tema

Prisijunk prie pokalbio

Tu gali paskelbti žinutę dabar, o užsiregistruoti vėliau. Jei turi paskyrą, prisijunk norėdamas paskelbti žinutę iš savo paskyros.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Only 75 emoji are allowed.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta..   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas..   Išvalyti redaktorių

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• Nariai, šiuo metu skaitantys   0 nariai (-ių)

Niekas iš užsiregistravusių narių žiūri šita puslapi.

• Create New...